Balónky s nápisem

Chcete darovat balónek s originálním přáním? Máme pro Vás nápad :)

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

Potřebuji nápis:

- Miluji Tě Kačenko

- vezměš si mě?

- balonky s jmény všech spolužáků

- použít balónky jako zasedací pořádek

 

Tak takto začínají telefonáty, v kterých nás přesvědčujete, že nutně potřebujete vytisknout pouze 5 balonků, 10 balonků popř. 35 balónků, ale na každém balónku jiné jméno. Tak to bohužel není možné.

Fixy na balonky

Balonky Vám ve firmě Balonky.cz rádi vytiskneme, ale minimální série na potisk balonků je 50 ks. Menší množství (např. 2 balónky s nápisem "vezměš si mě, Katko?" skutečně tisknout nebudeme. Ale to nevadí. Máme pro Vás skvělý nápad, jak malé série s nápisem vyřešit.

 

Do nabídky e-shopu jsme zařadili fixy na balónky.  Jsou v několika barevných odstínech a je možné si vybrat i šířku fixy, takže ovlivníte "tloušťku písma". Můžete např. použít efektní zlatou barvu nápisu popř. výraznou bílou barvu nápisu na elegantní černý balónek. Fantazii se meze nekladou :)

Nápis na balónky

Balónky můžete vybrať buď obyčejné pastelové popř. metalické s elegantním metalízovaným povrchem. Ale je možnost také vybírat dle rozměru. Obyčejné pastelové mají průměr 27 cm a metalické 30 cm. Pokud chcete něco zajímavějšího a většího, jsou v nabídce tzv. velké balóny s průměrem 60 cm. A pokud by se někomu zdálo i to málo, může vybírat z řady obřích balonků s průměrem 90 cm.

Párty balónky

 

A teď několik poznámek k samotnému psaní. V první řadě věnujte pozornost rozměru hrotu fixy a velikosti balonků. Nápis tenkou fixou na obřím balónky by asi moc vidět nebyl. Naopak hrubou fixou na menším balónku sice dosáhnete výrazného popisu, ale na druhé straně budete mít problém vtěsnat nápis na menší plochu balónku.

Mrkněte na videoukázku se psaním na balónky.

Nechejte nápis pořádnou zaschnout :)

Přejeme skvělou zábavu

 

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz