Hrající balonek - originální dárek

Sháníte originální dárek pro malého oslavence? Zkuste mu darovat hrající balónek s jeho oblíbeným motivem :)

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

Hrající balónky nejsou na trhu moc dlouho. Maximálně 3 roky. Ale jsou tak originální, že se staly téměř hned oblíbeným artiklem. Nejsou sice nejlevnější, ale jako hračka vydrží poměrně dlouho. Můžete je nafukovat vzduchem i heliem.

Pokud je nafouknete vzduchem, budou držet tvar několik měsíců. Takže máte několik měsíců krásnou dekoraci dětského pokojíku i hračku zároveň. Systém hraní písniček Vám sice celý rok nevydrží, ale ze začátku oslavence určitě překvapí a potěší.

Pokud je nafouknete heliem, chovají se jako běžné foliové balonky. To znamená, že drží tvar několik týdnů a potom se začnou pomalu vyfukovat. Je ale samozřejmě možné balonky průběžně dofukovat heliem. Popř. můžete dofouknout i vzduchem, ale potom samozřejmě nebudou létat.

Motivy jsou většinou dětské. Občas se objeví i zamilovaný motiv popř. motiv i pro dospělého oslavence např. Angry Birds. Určitě se ale časm motivy hrajících balonků rozšíří tak, aby uspokojily i náročnějšího zákazníka. Použití balónků je jednoduché. Nafouknete - ať už heliem anebo vzduchem - a najdete místo, které je označeno nápisem TAP TO PLAY. Na toto místo plácnete rukou a balónek začne zpívat a hrát :)

 

Kompletní nabídku hrajících balonků najdete na www.balonky.cz anebo přímo v sekci Balónky foliové hrající.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici v naší Poradně popř. můžete o svých dotazech diskutovat v sekci Diskuze.

 

Přejeme hezkou zábavu

 

Balonky s.r.o.

HOT LINE 777 000 019

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz