Hrající balonek - originální dárek

Sháníte originální dárek pro malého oslavence? Zkuste mu darovat hrající balónek s jeho oblíbeným motivem :)

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

Hrající balónky nejsou na trhu moc dlouho. Maximálně 3 roky. Ale jsou tak originální, že se staly téměř hned oblíbeným artiklem. Nejsou sice nejlevnější, ale jako hračka vydrží poměrně dlouho. Můžete je nafukovat vzduchem i heliem.

Pokud je nafouknete vzduchem, budou držet tvar několik měsíců. Takže máte několik měsíců krásnou dekoraci dětského pokojíku i hračku zároveň. Systém hraní písniček Vám sice celý rok nevydrží, ale ze začátku oslavence určitě překvapí a potěší.

Pokud je nafouknete heliem, chovají se jako běžné foliové balonky. To znamená, že drží tvar několik týdnů a potom se začnou pomalu vyfukovat. Je ale samozřejmě možné balonky průběžně dofukovat heliem. Popř. můžete dofouknout i vzduchem, ale potom samozřejmě nebudou létat.

Motivy jsou většinou dětské. Občas se objeví i zamilovaný motiv popř. motiv i pro dospělého oslavence např. Angry Birds. Určitě se ale časm motivy hrajících balonků rozšíří tak, aby uspokojily i náročnějšího zákazníka. Použití balónků je jednoduché. Nafouknete - ať už heliem anebo vzduchem - a najdete místo, které je označeno nápisem TAP TO PLAY. Na toto místo plácnete rukou a balónek začne zpívat a hrát :)

 

Kompletní nabídku hrajících balonků najdete na www.balonky.cz anebo přímo v sekci Balónky foliové hrající.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici v naší Poradně popř. můžete o svých dotazech diskutovat v sekci Diskuze.

 

Přejeme hezkou zábavu

 

Balonky s.r.o.

HOT LINE 777 000 019

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení