Maxi balónky pro Vaší dekoraci

"Potřebuji obří létající balónky na focení" - tak  zní častá prosba nevěsty. V nabídce e-shopu samozřejmě obří balónky jsou. Ale pozor! Má to jeden háček. Obří balónky mají průměr 90 cm a objem 380 litrů. Právě ten objem je důležitý, protože od objemu balonků závisí spotřeba helia a to rozhodně levné není. Takže pro ilustraci. Objem jednorázového helia Balloontime na 50 kusů balonků je 420 litrů plynného helia.

Takže tím balením nafouknete pouze jeden obří balónek - co je docela drahá záležitost. Výrobci balonů ale zareagovali na neustále zvedající se cenu helia a začali vyrábět maxi balónky.

4-balonek-bily-60cm

Průměr maxi balonků je 60 cm a mají kulatý tvar - co je většinou zásadní požadavek. Objem je ale výrazně menší, než u obřích balonů - a to 114 litrů. Takže jednorázovým heliem Balloontime na 50 kusů již nafouknete 3 kusy ještě Vám zůstane 78 litrů plynného helia na nafouknutí menších balonků.

Maxi balonky se vyrábí v mnoha barevných odstínech - nabídka barev se bude postupně rozšiřovat.

 

V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici na HOT LINE 777 000 019

 

Přejeme krásnou zábavu

 

Party-narozeniny.cz :)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení