Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Baby shower výzdoba

Dekorace s motivem Boy or Girl - výzdoba na Baby shower

Baby shower  je oslava k narození miminka. Obvykle se plánuje před narozením miminka. Součástí této oslavy je v tom případě odhalení pohlaví miminka, které bývá do oslavy zahaleno tajemstvím. Rodina a přátelé  se na oslavě dozví, zda do rodiny přibude holčička anebo chlapeček. Moment překvapení vyvolává hodně emocí jak u budoucích rodičů, tak i u ostatních hostů baby shower.  Je to opravdu výjimečná chvíle, která si zaslouží slavnostní výzdobu. Budoucí maminka a tatínek  mnohdy také nechtějí vědět  pohlaví miminka před touto oslavu a její přípravu nechají na kamarádkách popř. agentuře, která se postará  o přípravu oslavy Baby shower  od začátku až do konce.

Při odhalení pohlaví miminka je oblíbený černý balónek , který uvnitř spolehlivě schová barvu konfet. Ty se po prasknutí balónky rozprsknou a prozradí, zda na svět přijde chlapeček anebo holčička.  Další způsob odhalení pohlaví můžou být vystřelovací konfety v modrém anebo růžovém odstínu. Anebo můžete použít barevné dýmovnice, které začnou vypouštět buď růžový anebo modrý dým. 

Někdy je pohlaví miminka známé již předem a celá výzdoba oslavy se nese v barvě pohlaví miminka - v růžové anebo modré.  Výjimkou také není oslava až po narození miminka, zejména v případech, kdy oslavu před porodem zdravotní stav maminky nedovoluje.  Vše záleží na novopečené mamince. U dekorace této slavnostní události nechybí  balónky, dort anebo cupcakes popř. stylové stolování s motivem Baby shower.

 

Při příležitosti oslavy narození miminka hosté přináší na baby shower dárky pro rodiče i miminko. Pokud se chcete vyhnout trapným situacím, kdy hosté přinesou několik stejných dárků, doporučujeme předem vyhotovit seznam možných dárků. Hosté vybírají dárky z tohoto seznamu. 

Baby shower je odpolední oslava s lehkým pohoštěním a dezerty. Dorty můžou být zdobené motivem s miminkem, kočárkem, dudlíkem anebo jiným motivem spojeným s těhotenstvím. 

Baby shower představuje radostnou událost pro budoucí rodiče a přátelé, kteří se chtějí podělit o radost z očekávaného popř. čerstvého přírůstku do rodiny. Je to také skvělá příležitost pro setkání s blízkou rodinou i přáteli a vytvoření nezapomenutelných vzpomínek spojených s narozením miminka. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz