Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Fóliové balonky čísla

Fóliové číslovky jsou krásnou a lehce dostupnou dekorací. Je jich však několik druhů, proto je dobré při jejich výběru dávat pozor. Doufáme, že tento článek Vám bude nápomocný pří výběru Vaší narozeninové dekorace. 

Rozměr balonku

Tomu opravdu věnujte pozornost. V naší nabídce najdete 3 velikosti - výška kolem 40 cm, 66 cm a největší 86 cm. V případě, že plánujete balonky nafouknout heliem, je rozměr balonku opravdu důležitý.

ED 2021 PG 46 B

Objem balonku

V případě, že hodláte balonky nafukovat heliem, je důležité znát objet balonku - snadněji pak dohledáte správné balení helia.

2-foliove balonky cisla(1)

Prohlédněte si detail fotky 

Některé číslovky mají úchyty na horní části balónků - připravené otvory přímo z výroby. V případě pověšení číslovky ze stropu Vám to hodně usnadní manipulaci s balónky při přípravě dekorace.

Důležitý je hlavně první bod - rozměr balónků. Velké a střední rozměry číslovek (86 a 66 cm) můžete nafukovat vzduchem i heliem. Máte možnost výběru.

U malých rozměru - výška kolem 40 cm - ale můžete nafukovat pouze vzduchem. Tedy - je to na Vás, zda nafouknete balonek vzduchem anebo heliem, ale i při nafouknutí heliem létat nebude. Důvod je jednoduchý - samotný objem balónku je tak malý, že objem helia uvnitř balónku neuzvedne ani samotný balónek.

ED 2020 PG 30

Barevná škála těchto balónků je poměrně široká. V nabídce jsou modré, růžové, s designem balónků, zlaté, stříbrné, černé, růžovo-zlaté a s motivem Minnie a Mickey Mouse.

ED 2021 PG 106 A

 

 

 Party Narozeniny

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz