Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Hry a zábava pro vaši dětskou párty

Připravujete párty pro děti a nevíte jak je zabavit? Určitě u nás najdete pár tipů pro hry a zábavu pro malého oslavence i jeho kamarády

 

Hry a zábava pro Vaší párty

Párty hry a zábava

Celou oslavu jste již pečlivě naplánovala? Pití i chlebíčky se chladí v lednici, dort je již taky nazdobený, dárky zabalené a právě připravujete slavnostní narozeninovou dekoraci?  Opravdu máte pocit, že již nic nechybí? Ale ano. Při dětské párty je důležité naplánovat i program pro oslavence a jeho kamarády. Pravdou je, že by se děti možná zabavily i bez Vaší organizace, ale jistou míru dohledu to určitě bude chtít. A znáte to, kdo si hraje - nezlobí :)

Tak pojďme na to. Různých her a nápadů určitě najdete hromadu na internetu. Tak ve zkratce vybereme několik:

1/ Nafukování balonků na čas.

V tomto případě je nutné zohlednit věk dětí. Pokud jsou opravdu malé, tak vytvořit družstvo (maminka + dítě). Touto hrou zabijeme dvě mouchy jednou ranou. V první řadě pobavíme děti (a možná i sebe) a ještě přidáme pár balónků k narozeninové výzdobě. Určitě nenafukujte pusou - doporučujeme dvoucestnou ruční pumpu. Je rychlejší než obyčejná.

2/ Pantomima - hádaní povolání anebo zvířátek

Napíšeme si na lístečky zvířátka anebo povolání (rozhodneme se dle věku dětí) a nahážeme do klobouku. Vytvoříme páry a losujeme lístečky. Jeden předvádí vylosované zvířátko a druhý hádá. Pokud pár správně uhodne zvířátko - získává bod. Výhercem je pár s největším počtem bodů. 

3/ Můžeme vyhlásit soutěž ve skládání Puzzle. Balení obsahuje 12 tabulek o rozměru 6 x 6 cm a má 16 dílů. Kdo poskládá puzzle jako první - vyhrává :)

4/ A pokud by selhaly všechny výše uvedené pokusy o organizovanou zábavu - můžeme nabídnout poslední záchranu - bublifuky.

A závěrem - hlavně nezapomeňte na to podstatné. Na odměny pro vítěze i poražené. Drobnosti na rozdávání najdete v sekci Párty odměny pro děti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz