Svatební párty č. 1 Hudba

Na žádné svatbě nesmí chybět hudba. Ať už živá anebo DJ. Co zvolit, aby se Vaši hosté bavili?

Tak to je opravdu věc vkusu  a názoru. A hlavně záleží na tom, jak velkou svatbu děláte. Pokud je malá, komorní a všechny hosty osobně znáte, tak nebude těžké zvolit tu správnou variantu.

Ale co když je svatba větší a část příbuzenstva jste nikdy neviděli?

Hlavně se nesnažte vnutit hostům svůj vkus. Někdo má rád Depeche Mode a někdo Metallicu. Ale přizpůsobit celou svatební zábavu svému vkusu by asi nebylo vhodné. Navíc by se Váš vkus dalších hostům nemusel líbit, popř. by je mohl rovnou obtěžovat.

Podstatné je uvědomit si, že na svatbě budou různé věkové kategorie. A tomu také přizpůsobit playlist. Pokud bude na svatbě starší generace, tak asi nebude hopsat na nejnovější diskotékové hity. Ale tak dvacet, třicet let staré hity je určitě na parket dostanou.

Pokud budete vybírat živou kapelu anebo DJe, určitě je dobré navštívit předtím nějakou akci a posoudit, zda se Vám bude právě jejich styl líbit. Dávat pouze na doporučení se může vymstít. Každý máme svůj vkus a co se líbí Vašemu kamarádovi, nemusí být právě pro Vás to "pravé ořechové".

No a zda to bude DJ anebo dobrá živá kapela je v podstatě jedno. Správná volba hitů na parket dostane nakonec celé osazenstvo Vaší svatební párty.

Pokud ale už zvolíte kapelu anebo DJe, nechte průběh večírku potom již pouze na nich. Profesionálové ví, kdy pouštět divoké hity dál anebo kdy zvolnit a pustit něco pomalejšího a romantického.

Navíc - určitě bude hrát i na přání Vašich hostů, tak už necháte zábavě volný průběh a budete se pouze bavit :)

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz