Set balónků a srdce s potiskem koaly

Kód: B81114
Neohodnoceno
Značka: balonky.cz
99 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set balónků s potiskem roztomilé koaly.

Balónek s koalou ve tvaru srdce vyzdobí dětskou párty anebo doplní svatební dekoraci.

Set balónků obsahuje: - balónek srdce s potiskem koaly(b85413) - velikost 42 cm a objem 13 litrů - balónky 446 light green 3 ks - průměr 27 cm a objem 10 litrů - balónky 151 wild pigeon 2 ks - průměr 27 cm a objem 10 litrů.

Všechny námi nabízené fóliové balónky mají samouzavíratelný ventil. V případě nafukování vzduchem, nafukujte ruční pumpou. Po nafouknutí se balónky samy uzavřou. Je možné je taky průběžně přes uzavíratelný ventil dofukovat.

Fóliové balónky nabízíme v různých tvarech a barvách. Jsou sice dražší než klasické latexové balónky, ale jejich výhodou je kvalita a nepropustnost. Fóliové balónky nafouknuté vzduchem Vám vydrží několik měsíců bez výrazných změn. V případě, že fóliový balónek nafouknete heliem, můžete počítat s dobou létání přibližně 3-7 dní, přičemž létání balónků ovlivňuje okolní teplota i objem samotného balónku.

Balónek má samouzavíratelný ventil, který ihned po nafouknutí zamezí úniku vzduchu popř. helia. Při nafukování vzduchem používejte prosím ruční pumpu, popř. brčko na pití. Doba létání latexových balónků nafouknutých heliem je 8-12 hodin – v závislosti na objemu balónku a okolní teplotě. Delší dobu létání mají fóliové balónky – několik dní. Dobu létání latexových balónků je možné prodloužit gelem HI-FLOAT.

Inspiraci pro Vaší dekoraci najdete na našem blogu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balónkové sady
Vyrobce: balonky.cz
Motiv: Dětská párty, Dětská párty klučičí, Koala, Safari party
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz