Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Darujte úžasnou dekoraci

Darujte oslavenci nezapomenutelnou párty. A co jí dělá nezapomenutelnou? Dárky? Hosté? Zábava? Pohoštění? Určitě od každého kousek, ale hlavní je atmosféra. A slavnostní atmosféru zdůrazníte právě krásnou dekorací.

Taky často přemýšlíte, čím tento rok překvapíte oslavence? Nejste sami. Je to rok od roku komplikovanější. Hlavně dárek pro neteř, synovce atd. Nevíte přesně, co doma již má. Neradi kupujeme zbytečné dárky anebo dárky, které si oslavenec neužije. A u dětí obzvlášť. Rádi bychom darovali něco, co jim skutečně udělá radost.

Máme pro Vás tip - kupte mu krásnou párty dekoraci s jeho oblíbeným motivem. Motiv Vám určitě maminka poradí. Každý z nás přece ví, kterého hrdinu náš potomek právě teď prožívá. Samozřejmě je to každý rok jiný hrdina, takže máme každý rok možnost překvapit něčím jiným.

Pokud by Váš synovec byl teď nejraději Spidermanem, tak mu to dopřejme - alespoň na jeho narozeniny :) V e-shopu jednoduše vyhledáme motiv Spiderman a můžeme nakupovat.

20805_spiderman-chodici-balonek

Dle preferencí máme samozřejmě v nabídce i jiné motivy - Frozen, Minnie anebo Safari.

19968_balonky-safari-6ks

V objednávce jako adresáta samozřejmě uvedete jméno oslavence popř. maminky. Tel. kontakt uveďte taky na adresáta. Emailová adresa by měla být již Vaše, aby jste měli přehled o průběhu doručování zásilky.

Jelikož má být objednávka dárkem, je nutné jí předem zaplatit. Máte dvě možnosti - buď objednávku zaplatíte přímo při objednávání platební kartou anebo zadáte platbu příkazem a dostanete od nás do mailu zálohovou fakturu. Pokud budete chtít platit předem přes účet (na zálohovou fakturu), počítejte prosím s prodloužením dodací lhůty. Zásilky se posílají až po připsání částky na účet.

Na konci objednávky najdete kolonku Poznámka. Napište prosím do této kolonky, že se jedná o dárek a Vaše jméno, abychom tuto informaci mohli uvést na balíku.

Jinak to může dopadnout asi takto:

"Dobrý den, mám tady informaci od dopravní společnosti, že jste si odmítla převzít balík"

"Ale já si nic u Vás neobjednala"

"Objednávka byla ale předem zaplacena kartou, balík byl jistě adresovaný právě Vám"

"To je zvláštní"

"Říká Vám něco jméno Barbora ...?"

"Ano, to je moje sestra. Aha, tak to je asi balík od ní :)"

Poslední dobou vedeme takové telefonáty se zákazníky e-shopu docela často. Nakonec se vše vysvětlilo a zásilka se opakovaným doručováním dostala do těch správných rukou. Ale když nám napíšete, že se jedná o dárek, tak již při prvním doručování bude adresátovi vše jasné.

Nezbývá nic jiného, než popřát skvělou zábavu na takto nazdobené párty.

 

Party-Narozeniny

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz