Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Svítící balonky

Plánujete garden párty? V tom případě se Vám může hodit dekorace ze svítících balonků :)

Určitě se ptáte, zda by jste nemohli použít svítící balonky i v interiéru. No samozřejmě - mohli. Ale v tom případě budete muset přizpůsobit osvětlení a zvolit pouze tlumené. Popř. si udělat "párty ve tmě" a prostory osvětlit svíčkami, lampiony atd. V klasicky osvětleném interiéru by totiž nebylo příliš vidět, že Vaše balonky svítí. 

Proto doporučujeme využít svítící balonky hlavně v exteriéru. Garden párty ve večerních hodinách osvětlená lampiony a s dekorací ze svítících balonků bude mít určitě kouzelnou atmosféru.

Na trhu se objevuje více druhů. Některé pouze svítí, jiné jsou blikající. Objevují se taky balonky, které mění barvy osvětlení.

V nabídce e-shopu je najdete v sekci Balonky svítící. V nabídce jsou různé barvy balonků - můžete tedy vytvořit dekoraci na svojí párty pouze ve Vámi zvolené barevné kombinaci.

Pokud se obáváte, že by jste s tímto novým produktem neuměli pracovat, tak to Vás vyvedeme z omylu. Použití je velice jednoduché:

Balení obsahuje latexové balónky a k tomu LED diody.  Balónek v místě zúžení roztáhnete a vložíte LED diodu. Na konci diody je papír - pojistka.  Po odstranění papíru začne LED dioda svítit - odstraněním totiž diodu aktivujete. 

Doba svícení balónků je min. 15 hodin.

2431-4_2431-balonky-mix-barev-svitici-5ks-led

Přejeme hezkou zábavu :)

 

Party Narozeniny

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz