Svítící balonky

Plánujete garden párty? V tom případě se Vám může hodit dekorace ze svítících balonků :)

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

Určitě se ptáte, zda by jste nemohli použít svítící balonky i v interiéru. No samozřejmě - mohli. Ale v tom případě budete muset přizpůsobit osvětlení a zvolit pouze tlumené. Popř. si udělat "párty ve tmě" a prostory osvětlit svíčkami, lampiony atd. V klasicky osvětleném interiéru by totiž nebylo příliš vidět, že Vaše balonky svítí. 

Proto doporučujeme využít svítící balonky hlavně v exteriéru. Garden párty ve večerních hodinách osvětlená lampiony a s dekorací ze svítících balonků bude mít určitě kouzelnou atmosféru.

Na trhu se objevuje více druhů. Některé pouze svítí, jiné jsou blikající. Objevují se taky balonky, které měni barvy osvětlení.

V nabídce e-shopu Balonky.cz je najdete v sekci Balonky svítící. V nabídce jsou různé barvy balonků - můžete tedy vytvořit dekoraci na svojí párty pouze ve Vámi zvolené barevné kombinaci.

Svítící balónky - LED balonky

Pokud se obáváte, že by jste s tímto novým produktem neuměli pracovat, tak to Vás vyvedeme z omylu. Použití je velice jednoduché:

Balení obsahuje latexové balónky a k tomu LED diody.  Balónek v místě zúžení roztáhnete a vložíte LED diodu. Na konci diody je papír - pojistka.  Po odstranění papíru začne LED dioda svítit - odstraněním totiž diodu aktivujete.

 

led balonky

 

Doba svícení balónků je min. 15 hodin.

 

Přejeme hezkou zábavu :)

 

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení