Hélium pro nafukování balonků

Hledáte levné helium do balonků? Buďte opatrní a věnujte pozornost detailům "skvělé nabídky" .

Jednorázové helium se prodává na českém trhu již pár let. Bohužel za tuto dobu cena helia na světovém trhu stoupla v podstatě na dvojnásobek. Proto je více než zarážející, že některé "skvělé nabídky" přichází na trh s cenou, která je levnější než před pěti lety.

Helium není levná záležitost a je pochopitelné, že se zákazník snaží najít co nejlevnější nabídku. Je ale nutné věnovat pozornost "detailům", které nám pomůžou odhalit, zda se chystáme zakoupit výhodné balení anebo zda nám tato "výhodná nabídka" jenom vytáhne peníze z kapsy.

 9053-03

1/ snažte se zakoupit větší balení. Je výhodnější. Například v našem e-shopu v sekci Helium najdete jednorázové helium 20, 30 a na 50 kusů balonků. Balení na 30 ks stojí 889,- Kč, přičemž cena balení na 50 kusů balonků je 1.199,- Kč. Zjevně je výhodnější větší balení.

2/ ilustrační fotky e-shopů se Vás snaží přesvědčit, že kupujete kvalitní produkt od renomovaných výrobců např. Ballonkit anebo Ballon Time. Ale obdržíte neznačkový produkt od neznámých výrobců. V případě tlakových láhví s heliem to ale může být docela nebezpečné. Ověřte si proto od prodejců, zda se skutečně kupujete produkt, který vidíte na obrázku. Pokud obdržíte v balíčku jiný produkt, kontaktujte v této věci Českou obchodní inspekci. Jedná se totiž o klamání zákazníka.

3/ Většina ověřených výrobců nabízí helium bez balonků, ale také helium již včetně balonků. Je to docela důležité. Právě balonky v setu totiž mají ten správný objem pro nafouknutí množství balonků, které je při popisu produktu uvedeno. To znamená, že balení helia na 50 balonků obsahuje rovnou i 50 balonků a provázek. Pokud použijete jiné balonky, které mají větší objem, tak jich nenafouknete 50 ale například 28. To bývá pro děti docela velké zklamání.

4/ U profesionálních e-shopů nekončí jejich servis pouhým prodejtem produktu. Například na našem eshopu naleznete také instruktážní video pro nafukování balonků heliem s produktem Balloontime.

 

Přejeme skvělou zábavu :)

 

Party Narozeniny

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz