Průhledné balonky pro vaši dekoraci

Nejsou úplně běžnou součástí balónkových dekorací. Ale ve správně zvolené barevné kombinaci s nimi dosáhnete úžasných efektů :)

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

Již na úvodní fotce vidíte první možnost využití průhledných krystalových balonků. Použili jsme je při vytváření balónkových mraků. V kombinaci s bílou barvou balónků zjemnily balónkovou dekoraci, ale přitom zvětšily její objem. Při vytváření bílých mraků z balónků jsme nemohli a ani nechtěli sáhnout po další barvě. Jednobarevné mraky by ale působili příliš nudně, takže průhledné balónky se v takovém případě jeví jako ideální řešení.

Jejich použití ale samozřejmě není vázáno pouze na bílou barvu balonků. Průhledné balónky mají právě tu výhodu, že jsou bez barvy. Takže je můžete použít v kombinaci s jakoukoliv barvou. V balónkové dekoraci Vám budou kopírovat základní barvu balónkové dekorace, která bude samozřejmě skrz průhledné balónky vždycky vidět.

Průhledné balónky s heliem

 

Průhledné tzv. krystalové balónky působí tedy při jakékoliv balónkové dekoraci nerušivým dojmem, vždy zapadnou a zdůrazní slavnostní atmosféru Vaší oslavy. Často se tedy využívají při nafukování balónků heliem. Působí jako obal pro balónek základní barvy - viz ilustrační foto. Jde tedy o balónek v balónku. Pokud tuto dekoraci doplníte barevnou organzou v odstínu základního balónku, bude efekt dokonalý :)

Průhledné balónky JUMBO

Balónky jsou v nabídce nejenom v klasickém rozměru, ale i v řadě JUMBO. Průměr 90 cm Vám zajistí dostatek prostoru, aby jste ve vnitřní části balónku mohli umístit malé dekorační balónky ve Vámi požadovaném odstínu. Ujišťujeme Vás, že tak dosáhnete efektní a originální výzdobu pro Vaší párty.

Průhledné balónky najdete v nabídce e-shopu Balonky.cz v sekci Balónky barevné anebo v sekci Obří balónky. Popř. na našem novém serveru Narozeniny-party.cz v sekci Obří anebo Barevné pastelové.

Přejeme krásnou oslavu :)

 

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz