Na velikosti záleží :)

Asi se zasmějete a napadne Vás - no to je snad samozřejmé. Ano, je. A je snadné porovnat cenové nabídky s přihlédnutím k rozměrům nabízených balonků. To vše ale platí pouze v případě, že Vám výrobci uvádí správné informace.

Poslední dobou začali naši zákazníci vyžadovat nadstandartní rozměry balonků s potiskem. Dlouho jsme netušili proč. Až jsme se od zakázníků dozvěděli, že námi nabízený běžný rozměr (průměr 27 cm) je příliš malý. Že ho měli v minulosti od konkurečních firem a že chtějí větší. Když nám ale poslali vzorky balonků, tak jsme zjistili, že balónky z minulých zakázek byly výrazně menší, než balónky z naší produkce.

Kontaktovali jsme tedy zákazníky a vysvětlili jim, že v minulých zakázkách balonky neměly průměr 27 cm. Ti nám ale přeposlali cenové nabídky z předešlých zakázek a v kalkulaci bylo skutečně uvedeno, že se jedná o průměr 27 cm. Všechny informace jsme tedy prověřili a zjistili následující:

1/ na webových stránkách této tiskárny je uvedeno, že nabízené balonky mají průměr 26 cm

2/ v cenové nabídce ale zákazníci obdrželi specifikaci - průměr 27 cm

A teď si vysvětlíme údaj - průměr balonků. Obecně výrobci balonků uvádí průměr šířky balonků, a to v nejširším místě. Je to běžný údaj, s kterým jsme dlouhá léta všichni pracovali a uměli jsme si představit o jaké velikosti balonků je řeč.

V rámci konkurečného boje ale jedna z tiskáren přišla na geniální nápad, jak vyjít vítězně z vyhodnocení cenových nabídek a začala uvádět průměr balonků na výšku. Změřili jsme tedy rozměry vzorků a zjistili následující:

 

1/ průměr vzorků na výšku - 26 cm

2/ průměr vzorků na šířku - 21 cm. Při přefouknutí 22 cm.

 

Pro porovnání uvádíme oba rozměry našich balonků B085 k potisku:

 

1/ průměr na výšku - 35 cm

2/ průměr na šířku - 27 cm

 

Takže malá rada na závěr - vyžadujte od svých dodavatelů oba průměry balonků - jak na výšku, tak na šířku. Výsledkem bude zakázka, která bude řádně zhotovena dle zaslané cenové kalkulace.

 

Více informací o potisku na balonky najdete na stránkách www.balonky-s-potiskem.cz a www.balonky.cz.

 

HOT LINE 777 000 019

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení