Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Na velikosti záleží :)

Asi se zasmějete a napadne Vás - no to je snad samozřejmé. Ano, je. A je snadné porovnat cenové nabídky s přihlédnutím k rozměrům nabízených balonků. To vše ale platí pouze v případě, že Vám výrobci uvádí správné informace.

Poslední dobou začali naši zákazníci vyžadovat nadstandartní rozměry balonků s potiskem. Dlouho jsme netušili proč. Až jsme se od zakázníků dozvěděli, že námi nabízený běžný rozměr (průměr 27 cm) je příliš malý. Že ho měli v minulosti od konkurečních firem a že chtějí větší. Když nám ale poslali vzorky balonků, tak jsme zjistili, že balónky z minulých zakázek byly výrazně menší, než balónky z naší produkce.

Kontaktovali jsme tedy zákazníky a vysvětlili jim, že v minulých zakázkách balonky neměly průměr 27 cm. Ti nám ale přeposlali cenové nabídky z předešlých zakázek a v kalkulaci bylo skutečně uvedeno, že se jedná o průměr 27 cm. Všechny informace jsme tedy prověřili a zjistili následující:

1/ na webových stránkách této tiskárny je uvedeno, že nabízené balonky mají průměr 26 cm

2/ v cenové nabídce ale zákazníci obdrželi specifikaci - průměr 27 cm

A teď si vysvětlíme údaj - průměr balonků. Obecně výrobci balonků uvádí průměr šířky balonků, a to v nejširším místě. Je to běžný údaj, s kterým jsme dlouhá léta všichni pracovali a uměli jsme si představit o jaké velikosti balonků je řeč.

V rámci konkurečného boje ale jedna z tiskáren přišla na geniální nápad, jak vyjít vítězně z vyhodnocení cenových nabídek a začala uvádět průměr balonků na výšku. Změřili jsme tedy rozměry vzorků a zjistili následující:

 

1/ průměr vzorků na výšku - 26 cm

2/ průměr vzorků na šířku - 21 cm. Při přefouknutí 22 cm.

 

Pro porovnání uvádíme oba rozměry našich balonků B085 k potisku:

 

1/ průměr na výšku - 35 cm

2/ průměr na šířku - 27 cm

 

Takže malá rada na závěr - vyžadujte od svých dodavatelů oba průměry balonků - jak na výšku, tak na šířku. Výsledkem bude zakázka, která bude řádně zhotovena dle zaslané cenové kalkulace.

 

Více informací o potisku na balonky najdete na stránkách www.balonky-s-potiskem.cz a www.balonky.cz.

 

HOT LINE 777 000 019

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz