Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Balónková abeceda

Ano, ano - i my víme, že jsou již několik let na trhu foliové balónky ve tvaru písmen. Samozřejmě je máme v nabídce e-shopu taky. Ale ruku na srdce - nejsou zrovna levné. Takže poskládat nápis přijde i na několik stovek. A už vůbec nemluvíme o ceně helia při nafukování těchto balónků. 

No a jelikož ne každý z nás chce investovat větší peníze do této výzdoby, vymysleli jsme pro Vás výrazně levnější alternativu. Balónková abeceda z obyčejných latexových (gumových) balónků. A aby jste mohli ušetřit i při nafukování balónků, jsou vhodné pro nafukování vzduchem. Vytiskli jsme totiž písmenka naopak, takže balónky visí. 

Potřebujete jméno Vaší firmy? Jméno oslavence anebo nápis "vítej doma"? Jméno snoubenců při svatební dekoraci? Reklamní slogany při firemním eventu? To vše je možné poskládat z naší balónkové abecedy, kterou nabízíme v několika barevných variantách. 

Balónková abecede obsahuje všechna písmena a znaky. Neobsahuje háčky a čárky. Případný problém s chybějící diakritkou můžete vyřešit zakoupením fixu na balónky v odpovídající barvě a jednoduše háček anebo čárku dokreslíte. 

Návod na výrobu balónkového nápisu je jednoduchý - balónky nafouknete ruční pumpou, na konec balónku přiložíte barevnou stuhu anebo silon a jednoduše zauzlujete. Stuha tedy bude uprostřed uzlu a umožní posouvání balónku na pravou anebo levou stranu a aranžovat nápis podle Vašich představ.

Balónkový nápis můžete doplnit o smajlíky anebo číslovky, které máme v e-shopu již několik let. Při přípravě výzdoby můžete využít samolepící úchyty - usnadní přípravu slavnostní dekorace.

5-drzak na balonky

Pokud chcete vyzdobit interiér balónkovou girlandou, doporučujeme využít profi pásku na balónkové girlandy.

Nepřikládejte balónkový nápis k ostrým předmětům a k omítce, balónky by mohly praskat.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz