Ples a plesová výzdoba

Pár tipů a nápadů pro Vaší plesovou dekoraci.

 

Dekorace Vašeho plesu by měla být originální a nezapomenutelná. Zkuste si promyslet zajímavý námět, motiv i barevnou kombinaci. To vše je opravdu důležité. Pokud budete dělat Nebeský ples, tak nemůže mít barevnou kombinaci žluté a zelené, určitě upřednostníte modrou, bílou, popř. smetanovou barvu.

Great Gatsby.8

Pokud si ale chcete vybrat dle vlastních představ - můžete si "poskládat" plesovou výzdobu sami. V tom případě určitě doporučujeme začít položkou "Balónky". Máte na výběr obyčejné pastelové balónky anebo metalické balónky.

Jednoduchou a efektní dekorací jsou fóliové balónky. Například ve tvaru hvězdy. V nabídce je samozřejmě široká nabídka barev.

21051_hvezda-modra-balonek

Popřípadě můžete použít řetězové balónky, pomocí kterých uděláte rychle a jednoduše balónkovou výzdobu. Ale nemusíte si dělat balonkovou dekoraci sami.

601-3_601-retezove-balonky-zlate-5ks

Pokud máte zájem, můžeme Vám vytvořit kompletní balónkovou dekoraci na klíč. 

 balonky pruhledne a helium

 

Další oblíbenou plesovou dekorací jsou serpentýny a konfety. Pokud se jedná o větší prostor, můžete dekoraci doplnit ještě o další girlandy.

 7861-1_7861-balonkova-girlanda-vanilkovo-bila-3-m-balonky-cz

 

Hitem poslední doby jsou vystřelovací konfety. Můžeme Vám nabídnout taky jednobarevné vystřelovací konfety. Takže pokud máte například ples v zlato-červené kombinaci, tak můžeme nabídnout vystřelovací konfety přesně v těchto barvách.

2089-2_2089-partydeco-vystrelovaci-konfety-hvezdy-zlate-60-cm

Zajímavým doplňkem na Váš ples můžou být dortové fontány. Například stříbrné anebo zlaté, popř. dortová fontána s držákem na láhev.

5863-1_5863-dortova-fontana-cislo-1-pyrogiochi

 

Je pouze na Vás, který z výše uvedených produktů při přípravě Vašeho plesu použijete. Hlavně Vám držíme palce, ať se výzdoba plesu povede :)

 

Party Narozeniny

HOT LINE - 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz