Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Svatební balonky s potiskem jmen snoubenců

Svatební balónky s potiskem dle Vašeho přání jsou na trhu již několik let. Je to originální dárek pro snoubence, který překvapí a navodí slavnostní atmosféru. Jedna série obsahuje 50 ks balónků Vámi vybrané barevné kombinace s potiskem dle Vašeho zadání.

Pokud jste se rozhodli takový dárek pro Vaše přátele připravit, respektujte několik zásad:

1/ Zjistěte barevnou kombinaci, kterou si snoubenci vybrali pro svojí svatební dekoraci. Pokud objednáte růžové balónky a celá svatba bude v barvě limetkově zelené a bílé, tak snoubence určitě nepotěšíte.

2/ Ověřte si jména snoubenců a termín svatby. Předejdete tak nepříjemné situaci, kdyby jste cokoliv z těchto údajů nechali vytisknout nesprávně.

3/ Zkuste získat svatební oznámení. Ověříte si tím jména a termín a taky zjistíte styl, který se snoubencům líbí. Psací romantické písmo anebo moderní strohé popř. roztančená písmenka, to vše můžete u zadání potisku přizpůsobit stylu, který snoubenci použili na svém oznámení.

Balónky s potiskem lze objednat na webu www.balonky.cz anebo www.balonky-s-potiskem.cz. Na obou webech jsme pro Vás připravili 21 různých druhů svatebních balonků. Na každý jednotlivý náhled můžete kliknout a zvětšit si ho. Barevné kombinace balonků lze samozřejmě měnit. Kompletní nabídku barev balonků najdete v sekci Barvy balonků.

Pokud Vám nevyhovuje ani jeden z návrhů, není problém použít Váš grafický podklad. Na cenu potisku jiné zadání nemá vliv. Nejlepším řešením je využít rovnou grafiku ze svatebního oznámení. Přepošlete nám jí emailem a my Vám zpracujeme grafické náhledy s Vaší grafikou. V případě, že by jste chtěli využít tuto možnost, požádejte firmu, která oznámení vytiskla, ať pošle grafické poklady ve vektorech ( v křivkách). Stačí je přeposlat na email balonky@balonky.cz a zadat barevnou kombinaci balónků a potisku.

Kdybyste chtěli připravit pro snoubence ještě další překvapení, můžete použít svatební vystřelovací konfety.

Samozřejmě se naše nabídka nevztahuje pouze na svatební balónky. Obdobně můžete využít balónky s potiskem při oslavě narozenin, vítání, loučení a jiných oslavách.

Přejeme hezkou zábavu :)

 

Party Narozeniny

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz