Svatební balonky s potiskem jmen snoubenců

Svatební balónky s potiskem dle Vašeho přání jsou na trhu již několik let. Je to originální dárek pro snoubence, který překvapí a navodí slavnostní atmosféru. Jedna série obsahuje 50 ks balónků Vámi vybrané barevné kombinace s potiskem dle Vašeho zadání.

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

Pokud jste se rozhodli takový dárek pro Vaše přátelel připravit, respektujte několik zásad:

1/ Zjistěte barevnou kombinaci, kterou si snoubenci vybrali pro svojí svatební dekoraci. Pokud objednáte růžové balónky a celá svatba bude v barvě limetkově zelené a bílé, tak snoubence určitě nepotěšíte.

2/ Ověřte si jména snoubenců a termín svatby. Předejdete tak nepříjemné situaci, kdyby jste cokoliv z těchto údajů nechali vytisknout nesprávně.

3/ Zkuste získat svatební oznámení. Ověříte si tím jména a termín a taky zjistíte styl, který se snoubencům líbí. Psací romantické písmo anebo moderní strohé popř. roztančená písmenka, to vše můžete u zadání potisku přizpůsobit stylu, který snoubenci použili na svém oznámení.

Balónky s potiskem lze objednat na webu www.balonky.cz anebo www.balonky-s-potiskem.cz. Na obou webech jsme pro Vás připravili 21 různých druhů svatebních balonků. Na každý jednotlivý náhled můžete kliknout a zvětšit si ho. Barevné kombinace balonků lze samozřejmě měnit. Kompletní nabídku barev balonků najdete v sekci Barvy balonků.

Pokud Vám nevyhovuje ani jeden z návrhů, není problém použít Váš grafický podklad. Na cenu potisku jiné zadání nemá vliv. Nejlepším řešením je využít rovnou grafiku ze svatebního oznámení. Přepošlete nám jí emailem a my Vám zpracujeme grafické náhledy s Vaší grafikou. V případě, že by jste chtěli využít tuto možnost, požádejte firmu, která oznámení vytiskla, ať pošle grafické poklady ve vektorech ( v křivkách). Stačí je přeposlat na email balonky@balonky.cz a zadat barevnou kombinaci balónků a potisku.

Kdyby jste chtěli připravit pro snoubence ještě další překvapení, můžete použít svatební vystřelovací konfety anebo ohňostroje.

Samozřejmě se naše nabídka nevztahuje pouze na svatební balónky. Obdobně můžete využít balónky s potiskem při oslavě narozenin, vítání, loučení a jiných oslavách.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici v naší Poradně popř. můžete o svých dotazech diskutovat v sekci Diskuze.

Přejeme hezkou zábavu :)

 

Balonky s.r.o.

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení