Foukací fixy na textil

Hledáte zábavu pro dětskou párty? Stačí rozdat foukací fixy a o zábavu je postaráno :)

 

 

Tak při této zábavě nemusíte nic organizovat a připravovat. Stačí nakoupit několik balení této "zázračné hračky" a máte vystaráno :)

Vlastně - malou přípravu to bude chtít. Je nutné připravit textil, který malý oslavenec a jeho parta kamarádů bude zdobit svým originálním obrázkem popř. nápisem.

Foukací fixy

Máme dvě možnosti - buď při rozesílání pozvánek poprosím maminku kamaráda, aby mu rovnou přibalila starší bílý triko, na který si svůj výtvor může umístit. Anebo rovnou nakoupíme několik obyčejných bílých trik a připravím je pro partičku přímo na místě oslavy. Není to až tak velká položka - obyčejné bílé triko je možné sehnat za 50,- Kč.

foukací fixa

Máme trika i foukací fixy. Teď zbývá jenom rozhodnout, co se bude tvořit. Vyhlásíte stejný motiv a budete posuzovat, které triko se povedlo nejvíce? Anebo budete sázet na nápady svých ratolestí a vyhlásíte soutěž o nejoriginálnějí nápis popř. obrázek? To necháme na Vás :)

Každopádně foukací fixy na textil (a nejenom na textil) najdete na e-shopu Balonky.cz

Přejeme skvělou zábavu :)

 

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení