Narozeninová oslava v ZOO

Originální dárek pro malého oslavence a jeho kamarády.

Plánujete dětskou oslavu a chcete být originální? Tak máme pro Vás malou inspiraci. Dohledali jsme pro Vás informace dětské párty v ZOO. Co Vy na to? Dětská párty v ZOO má své výhody:

1/ originální překvapení pro oslavence a jeho kamarády

2/ nemusíte přemýšlet nad programem pro děti

3/ neřešíte pohoštění

4/ uchráníte svůj byt popř. dům před "nájezdem" rozdivočené party dětí

To vše vyřešíte, když objednáte dětskou párty v ZOO Brno. A kolik Vás to bude stát? Cena je 250,- Kč/dítě. Minimálně se ale musí jednat o 3 děti. Maximální počet dětí je 10.  A program? Citujeme:

"Účastníci vyjedou vláčkem k expozici bizonů, kde budou u indiánské vesničky čekat osedlaní koníci, kteří děti povozí. Následovat bude program u táborového ohně spojený s opékáním špekáčků, výroby indiánských čelenek a zdobení obličeje indiánskými motivy. Oslavenec i v tomto případě dostane při rozloučení malý narozeninový dárek. Účastníci akce mohou poté pokračovat v individuální prohlídce zoo až do konce návštěvních hodin."

To zní opravdu lákavě. Pokud se Vám nabídka líbí, bližší informace najdete přímo na webových stránkách ZOO Brno

Pokud jste z Prahy, tak nemusíte být smutní. ZOO Praha taky nabízí narozeninovou párty. Maximální počet dětí je sice taky 10, ale budete muset sáhnout o poznání hlouběji do kapsy. Párty pro 10 dětí Vás bude v ZOO Praha stát 4.200,- Kč a v nabídce není pohoštění. Nabízí ale možnost pohoštění popř. dekoraci doobjednat a doplatit. Popř. si dekoraci můžete zakoupit na našem eshopu - doporučujeme motiv Safari popř. motiv Zvířátka

Bližší informace najdete na stránkách ZOO Praha.

Nabídky ostatních zoologických zahrad na území ČR jsme nezkoumali. Ale pokud máte informace o možnosti organizování dětské párty v jiné ZOO, napište nám. Rádi Vaše informace zveřejníme.

A uvítáme taky případné zkušenosti s takovou párty, abychom mohli informovat návštěvníky internetového magazínu Party-narozeniny.cz.

 

Přejeme hezkou zábavu :)

 

 

Zdroj: Oficiální web ZOO Brno a ZOO Praha

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz