Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Balónková dekorace Minnie

Naučíme Vás připravit si vlastní balónkovou dekoraci. Dnes jsme zvolili stále oblíbený motiv Minnie.

Často se nás ptáte, zda Vám přijdeme udělat balónkovou dekoraci do vzdálenějších míst. Bohužel není v našich silách vyhovět všem požadavkům. Navíc náklady na cestovné jsou tak vysoké, že by se některým oslavencům dekorace hodně prodražila. A tak nás napadlo připravit pro Vás manuál přípravy jednoduché balónkové dekorace. Navíc všechny produkty, které budete k tomu potřebovat, najdete na našich stránkách. 

Budete potřebovat:

1/ černé balonky - 6 ks

2/ růžové balonky - 6 ks

3/ Minnie foliový balonek - hlava - 1 ks

4/ tvarovací balonky černé - 2 ks

5/ stuhu na vázání - záleží na Vás, kterou barvu si vyberete z níže uvedené nabídky

6/ pumpu na nafukování balonků - dvoucestná je rychlejší.

Postup:

Nafoukněte 4 černé balonky na průměr 27 cm. Dva balonky vzájemně zauzlujte. Další dva balonky zauzlujete také a vzniknou Vám dvě dvojice balonků, které vzájemně překřížíte a přehozením balonků do kříže vytvoříte pevnou "čtyřku".

Na druhou řadu balonků nafoukněte balonky na průměr 25 cm. Opět uděláte také dvě dvojice balonků, ale v tomto případě jednu růžovou a jednu černou a postupujete stejně jako u první řady.

Na třetí řadu balonků nafoukněte balonky na průměr 22 cm a pouze růžové. Postup na vytvoření "čtyřky" je stejný jako v předešlém kroku. Provázkem k sobě jednotlivé čtyřky připevněte. Vznikne malá pevná girlanda.

Nafoukněte vzduchem balonek ve tvary hlavy Minnie a na konec balonků připevněte provázek. Ten protáhnete středem balónkové girlandy a pevně připevněte ve spodní části, přičemž konec provázku zauzlujete.

Tvarovací balónky nafoukněte (je možné nafouknout pouze ruční pumpou, nikoliv kompresorem). Nenafukujte naplno, je nutné nechat v balónku trochu prostoru na modelování. Kdyby jste nafoukli balónek do plného tvaru, při modelování by mohl prasknout. Na konci balónku je nutné nechat kousek balónku nenafouknutého. Právě tímto konečkem balónky vzájemně k sobě připevníte. Vzniklou dvojici tvarovacích balónků protáhnete girlandou a prohnutím části konce balonků vzniknou ruce.

Pro inspiraci jsme pro Vás připravili několik videoukázek výroby této balónkové dekorace v různých variantách.

Další párty dekoraci s motivem Minnie najdete v sekci Minnie.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz