Balónkové dekorace s organzou

Balónky i organza jsou dávno známé materiály na dekoraci slavnostních příležitostí. Rádi bychom Vám představili pár ukázek kombinace těchto dvou materiálů.

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

Používají se na dekoraci běžně - balónky i organza. Ale kombinace těch dvou materiálů až tak obvyklá není. Každopádně jsme pro Vás připravili ukázky dekorace, kde jsme k této kombinaci měli důvod.  Již název plesu "Pohádka tisíc a jedné noci" k tomu přímo vybízel :)

 

Balónková dekorace

 

Barevnou kombinací i použitím organzy v dekoraci jsme navodili pohádkovou atmosféru. Organzu jsme buď aranžovali kolem samostatné balónkové dekorace. Anebo jsme zvolili zapracování organzy přímo do balónkové dekorace ve tvaru koule.

Organza a balónkové dekorace

 

Organzu jsme v některých místostech pouze jednoduše spustili z balónkové koule. V jiných místech jsme organzu využili k propojení jednotlivých balónkových dekorací.

Použitý materiál najdete na e-shopu Balonky.cz . Balónky jsou z metalické řady. Sloupy jsme doplnili o 3D balónky ve zlatém odstínu a v různých tvarech. Organzu jsme vybrali buď ve zlatém anebo fialovém odstínu.

Více fotek najdete v sekci Fotogalerie.

 

Věříme, že Vás pár napadů na "tak trochu jinou" balónkovou dekoraci inspirovalo :)

 

Balonky.cz

HOT LINE  777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení