Balónkové dekorace s organzou

Balónky i organza jsou dávno známé materiály na dekoraci slavnostních příležitostí. Rádi bychom Vám představili pár ukázek kombinace těchto dvou materiálů.

Používají se na dekoraci běžně - balónky i organza. Ale kombinace těch dvou materiálů až tak obvyklá není. Každopádně jsme pro Vás připravili ukázky dekorace, kde jsme k této kombinaci měli důvod.  Již název plesu "Pohádka tisíc a jedné noci" k tomu přímo vybízel :)

 ples hotel international 8

Barevnou kombinací i použitím organzy v dekoraci jsme navodili pohádkovou atmosféru. Organzu jsme buď aranžovali kolem samostatné balónkové dekorace. Anebo jsme zvolili zapracování organzy přímo do balónkové dekorace ve tvaru koule.

ples hotel international 20

Organzu jsme v některých místnostech pouze jednoduše spustili z balónkové koule. V jiných místech jsme organzu využili k propojení jednotlivých balónkových dekorací.

Použitý materiál najdete na e-shopu www.party-narozeniny.cz. Balónky jsou z metalické řady. Sloupy jsme doplnili o 3D balónky ve zlatém odstínu a v různých tvarech. Organzu jsme vybrali buď ve zlatém anebo fialovém odstínu.

Věříme, že Vás pár nápadů na "tak trochu jinou" balónkovou dekoraci inspirovalo :)

 

Party Narozeniny

HOT LINE  777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz