Balónkové dekorace s organzou

Balónky i organza jsou dávno známé materiály na dekoraci slavnostních příležitostí. Rádi bychom Vám představili pár ukázek kombinace těchto dvou materiálů.

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

Používají se na dekoraci běžně - balónky i organza. Ale kombinace těch dvou materiálů až tak obvyklá není. Každopádně jsme pro Vás připravili ukázky dekorace, kde jsme k této kombinaci měli důvod.  Již název plesu "Pohádka tisíc a jedné noci" k tomu přímo vybízel :)

 

Balónková dekorace

 

Barevnou kombinací i použitím organzy v dekoraci jsme navodili pohádkovou atmosféru. Organzu jsme buď aranžovali kolem samostatné balónkové dekorace. Anebo jsme zvolili zapracování organzy přímo do balónkové dekorace ve tvaru koule.

Organza a balónkové dekorace

 

Organzu jsme v některých místostech pouze jednoduše spustili z balónkové koule. V jiných místech jsme organzu využili k propojení jednotlivých balónkových dekorací.

Použitý materiál najdete na e-shopu Balonky.cz . Balónky jsou z metalické řady. Sloupy jsme doplnili o 3D balónky ve zlatém odstínu a v různých tvarech. Organzu jsme vybrali buď ve zlatém anebo fialovém odstínu.

Více fotek najdete v sekci Fotogalerie.

 

Věříme, že Vás pár napadů na "tak trochu jinou" balónkovou dekoraci inspirovalo :)

 

Balonky.cz

HOT LINE  777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz