Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Originální svatební oznámení

Chcete skutečně originální svatební oznámení? Tak to máme skvělý tip právě pro Vás!

S laskavým svolením mladomanželů Michaely a Filipa Vám můžeme ukázat krásné provedení svatebního oznámení na balónku. Grafik snoubenců si pohrál jak s návrhem potisku, tak i s návrhem samotného svatebního oznámení, do kterého potištěný balónek vložil.

V případě, že by jste chtěli tento skvělý nápad využít, je nutné znát rozměry balónků ve vyfouknutém stavu. Buď můžete použít klasické pastelové balónky anebo metalické balónky. Oba druhy jsou v nabídce našeho eshopu. 

V pastelové řadě najdete celkem 34 barev, v metalické řadě si můžete vybírat z 27 odstínů.

Pastelové balónky mají v nafouknutém stavu průměr 27 cm a objem 10 litrů. Ve vyfouknutém stavu mají na výšku 12 cm a na šířku 4,5 cm.

Metalické balónky mají v nafouknutém stavu průměr 30 cm a objem 15 litrů. Ve vyfouknutém stavu mají na výšku 14 cm a na šířku 6,5 cm.

Balónky je možné vytisknout běžným způsobem anebo s opačným potiskem (vzhůru koncem balónku na uvazování). Záleží pouze na Vás, jaké grafické zpracování pozvánky zvolíte.

1768-2_1768-balonek-pan-a-pani-s-cernym-potiskem-balonky-cz

Minimální série na potisk balonků je 50 ks, což je určitě přijatelné pro většinu snoubenců. 

Svůj vlastní návrh potisku Vám může zpracovat Váš grafik - v tom případě pošlete grafický soubor na emailovou adresu balonky@balonky.cz a my zpracujeme pouze náhled ke schválení.

Takto zpracované pozvánky můžete použít nejenom jako svatební oznámení, ale i jako pozvánky na párty, na veletrh popř. na narozeninovou oslavu a jiné příležitosti.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici na HOT LINE 777 000 019 

 

Party Narozeniny

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz