Originální svatební oznámení

Chcete skutečně originální svatební oznámení? Tak to máme skvělý tip právě pro Vás!

S laskavým svolením mladomanželů Michaely a Filipa Vám můžeme ukázat krásné provedení svatebního oznámení na balónku. Grafik snoubenců si pohrál jak s návrhem potisku, tak i s návrhem samotného svatebního oznámení, do kterého potištěný balónek vložil.

V případě, že by jste chtěli tento skvělý nápad využít, je nutné znát rozměry balónků ve vyfouknutém stavu. Buď můžete použít klasické pastelové balónky anebo metalické balónky. Oba druhy jsou v nabídce našeho eshopu. 

V pastelové řadě najdete celkem 34 barev, v metalické řadě si můžete vybírat z 27 odstínů.

Pastelové balónky mají v nafouknutém stavu průměr 27 cm a objem 10 litrů. Ve vyfouknutém stavu mají na výšku 12 cm a na šířku 4,5 cm.

Metalické balónky mají v nafouknutém stavu průměr 30 cm a objem 15 litrů. Ve vyfouknutém stavu mají na výšku 14 cm a na šířku 6,5 cm.

Balónky je možné vytisknout běžným způsobem anebo s opačným potiskem (vzhůru koncem balónku na uvazování). Záleží pouze na Vás, jaké grafické zpracování pozvánky zvolíte.

Minimální série na potisk balonků je 50 ks, což je určitě přijatelné pro většinu snoubenců. Pokud chcete jednoduchý potisk, můžete si navrhnout svůj vlastní balónek na konfigurátoru potisku balonků.

V  případě složitejších návrhů můžete využít již hotové grafické vzory svatebních balonků.

Svůj vlastní návrh potisku Vám může zpracovat Váš grafik - v tom případě pošlete grafický soubor na emailovou adresu balonky@balonky.cz a my zpracujeme pouze náhled ke schválení.

Takto zpracované pozvánky můžete použít nejenom jako svatební oznámení, ale i jako pozvánky na párty, na veletrh popř. na narozeninovou oslavu a jiné příležitosti.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici na HOT LINE 777 000 019 :)

Party-Narozeniny

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz