Chodící balónky pro nafukování heliém

Říká se jim chodící balónky a jsou na trhu přibližně dva roky. Fungují jako skvělá dekorace a vlastně taky dárek pro oslavence :)

Autor Balónky.cz - centrum IBC

Řeč je o "chodícím" balónku. Výraz chodící musíme brát s rezervou. Výrobci sice tyto balonky tak označují, ale rozhodně to neznamená, že bychom balónek nafoukli a on by začal sám od sebe po místnosti chodit.

Tento druh balónků je nutné nafukovat heliem - a to s výjimkou několika málo druhů, které jsou přímo výrobci přizpůsobeny nafukování vzduchem - viz článek Chodící balónky pro nafukování vzduchem

Jakmile balónek nafoukneme heliem, začne se vznášet. Součástí výrobku je malé závažíčko, které se připevní na nohy balónkové postavičky. Tím dosáhneme toho, že balónek stojí. Jakmile jej chytnete za ruku a povedete ho vedle sebe (popř. na vodítku za sebou - postavičky pejska, prasátka atd.), dosáhnete zdánlivého efektu "chodícího" balónku.

Chodící balónek nafukujte pomalu opatrně. Nepřefukujte, aby Vám neprasknul. Každý balónek je opatřen samuzavíratelným ventilem, tudíž není nutné žádné uzlování popř. jiný systém uzavírání balonků.

Jelikož se jedná o foliové balónky, vydrží se vznášet několik dní. Pokud se začne balónek vyfukovat a měnit tvar, můžete ho průběžně dofukovat.

Můžete vybírat z bohaté nabídky motivů - jak zvířecích tak pohádkových.

Kompletní nabídku "chodících balonků" najdete v e-shopu Balonky.cz v sekci Balonky chodící foliové.

 

Přejeme hezkou zábavu

 

Balonky s.r.o.

HOT LINE 777 000 019

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení