Strašidelná škola aneb Halloween se blíží

A už je to zase tady. Strašidelný podzim s motivem Halloweenu. Že nejste fandou těchto "nových" svátků? A co takto připravit pro děti "Strašidelnou párty"? :)

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

A opět bude u nás "Strašidelná škola" - s tímto nadšeným oznámením dorazila naše osmiletá slečna domů. Ještě před pár lety jsme o něčem takovém neslyšeli. Ale co jsou děti v "té naší škole", tak se těšíme na strašidelnou školu každý rok :)

Naprosto úžasný nápad místních učitelů. Nejen děti, ale i učitelé se převlečou za strašidla, nazdobí si školu v Halloweenském duchu a celý den si užívají zvláštní atmosféry. Vyučování probíhá "tak trochu jinak" a děti mají z této akce ohromný zážitek.

Úplný základ Strašidelné školy jsou samozřejmě masky žáků a učitelů. Namalované obličeje, většinou černé oblečení poseté pavouky, masky na obličeji s motivem kostlivců, natupírované paruky v ohnivých barvách - to vše potkáváte na chodbách školy.

 

Výzdobou se atmosféra zdokonalí. Pro začátek stačí využít černo-oranžové produkty z nabídky e-shopu www.balonky.cz. Takže začínáme oranžovým a černým obyčejným balonkem. Doplníme řetězovými balónky v černé barvě.

 

K tomu vyberem několik druhů balonků s motivem kostlivců, dýně (viz ilustrašní foto) a pavouků.

To vše můžeme doplnit levnou dekorací z krepového papíru. K dispozici je samozřejmě oranžová i černá barva.

 

A máme hotovo! Ať budete zdobit "Strašidelnou školku", "Strašidelnou školu", "Strašidelnou dětskou knihovnu" anebo jen tak "Strašidelnou párty" - přejeme hezkou zábavu a capartům krásný "strašidelný" zážitek :)

Pokud máte pocit, že by to chtělo ještě nějaký další doplněk - můžete zkusit použít oranžové lampiony.

Lampiony můžete taky stylově vyzdobit - návod najdete v článku Halloween a lampiony.

 

Halloween lampiony

 

Všechny produkty pohromadě najdete v e-shopu www.balonky.cz v sekci Halloween.

Přejeme hezkou zábavu

 

Balonky s.r.o.

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz