Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Strašidelná škola aneb Halloween se blíží

A už je to zase tady. Strašidelný podzim s motivem Halloweenu. Že nejste fandou těchto "nových" svátků? A co takto připravit pro děti "Strašidelnou párty"? :)

A opět bude u nás "Strašidelná škola" - s tímto nadšeným oznámením dorazila naše osmiletá slečna domů. Ještě před pár lety jsme o něčem takovém neslyšeli. Ale co jsou děti v "té naší škole", tak se těšíme na strašidelnou školu každý rok :)

6988-1_6988-halloween-balonek-cerny-balonky-cz

Naprosto úžasný nápad místních učitelů. Nejen děti, ale i učitelé se převlečou za strašidla, nazdobí si školu v Halloweenském duchu a celý den si užívají zvláštní atmosféry. Vyučování probíhá "tak trochu jinak" a děti mají z této akce ohromný zážitek.

Úplný základ Strašidelné školy jsou samozřejmě masky žáků a učitelů. Namalované obličeje, většinou černé oblečení poseté pavouky, masky na obličeji s motivem kostlivců, natupírované paruky v ohnivých barvách - to vše potkáváte na chodbách školy.

Takže začínáme oranžovým a černým obyčejným balonkem. Doplníme řetězovými balónky v černé barvě.

112-4_112-orange-007-balonek-oranzova-prumer-27cm-belbal

 

K tomu vyberem několik druhů balonků s motivem smrtky, dýně (viz ilustrační foto) a pavouků.

1522-1_1522-balonek-dyne-oranzovy-balonky-cz 

A máme hotovo! Ať budete zdobit "Strašidelnou školku", "Strašidelnou školu", "Strašidelnou dětskou knihovnu" anebo jen tak "Strašidelnou párty" - přejeme hezkou zábavu a dětem krásný "strašidelný" zážitek.

Všechny produkty pohromadě najdete v sekci Halloween.

Přejeme hezkou zábavu

 

Party Narozeniny

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz