Foliové balonky číslovky

Najdete je v několika barevných variantách a provedeních a můžete je použít téměř na každé párty :)

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

Prohlížíte si staré fotky a marně vzpomínáte, kolikáté narozeniny to vlastně byly? Jistě Vám napoví dort a počet svíček na něm. Ale existuje i další možnost - dekorace z číslovek. A hned na první pohled budete vidět, kolik let to vlastně oslavenec slavil :)

Ale číslovky nemusíte používat pouze na narozeninách. Co takto výročí založení firmy? Slavíte 15 let existence Vaší společnosti? Tak můžete objednat jedničku a pětku a základ dekorace je na světe.

A co oslava příchodu nového roku? Tak můžete poskládat z číslovek letopočet příštího roku a máte hotovo. Použití je opravdu široké. Stejně tak jako barevné varianty. Ale začneme od začátku.

Nejvíce určitě prožíváme první narozeniny našich ratolestí. Takže taková jednička s dětským motivem jde na odbyt určitě nejvíce. Proto jí v e-shopu www.balonky.cz najdete v různých provedeních.

Dále v nabídce najdete univerzální "balónkový motiv" .Hodí se například na oslavu výročí založení školky, školy, dětských táborů a kroužků atd. Pokud chcete číslovky i s narozeninovým motivem, budou se Vám líbit číslovky Happy Birthday

 

A teď přichází na řadu univerzální jednobarevná řada. Klučičí modrá anebo holčičí růžová, popř. avantgardní černá může být hlavní dekorací Vaší párty.

 

 

A na závěr slavnostní stříbrná anebo zlatá - vhodné na oslavu kulatých padesátin popř. silvestrovskou dekoraci.

 

Dekoraci můžete doplnit dalšími párty produkty z nabídky e-shopu www.balonky.cz . Vystřelovací konfety, ohňostroje, dortové fontány, visící dekorace - to vše může vytvořit slavnostní atmosféru Vaší oslavy.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici v naší Poradně popř. můžete o svých dotazech diskutovat v sekci Diskuze.

 

Přejeme hezkou zábavu

 

Balonky s.r.o.

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz