Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Foliové balonky číslovky

Najdete je v několika barevných variantách a provedeních a můžete je použít téměř na každé párty :)

Prohlížíte si staré fotky a marně vzpomínáte, kolikáté narozeniny to vlastně byly? Jistě Vám napoví dort a počet svíček na něm. Ale existuje i další možnost - dekorace z číslovek. A hned na první pohled budete vidět, kolik let to vlastně oslavenec slavil :)

Ale číslovky nemusíte používat pouze na narozeninách. Co takto výročí založení firmy? Slavíte 15 let existence Vaší společnosti? Tak můžete objednat jedničku a pětku a základ dekorace je na světe.

A co oslava příchodu nového roku? Tak můžete poskládat z číslovek letopočet příštího roku a máte hotovo. Použití je opravdu široké. Stejně tak jako barevné varianty. Ale začneme od začátku.

19302_balonek-cislo-1-ruzove-66-cm

Nejvíce určitě prožíváme první narozeniny našich ratolestí. Takže takové jedničky s motivem Mickey mouse nebo Minnie jde na odbyt určitě nejvíce. Proto jí v e-shopu najdete v různých provedeních.

ED 2021 PG 106 A

 

A teď přichází na řadu univerzální jednobarevná řada. Růžová, růžovo-zlatá nebo modrá, popř. avantgardní černá může být hlavní dekorací Vaší párty.

 21261_balonek-cislo-4-ruzovozlaty-66-cm

 

A na závěr slavnostní stříbrná anebo zlatá - vhodné na oslavu kulatých padesátin popř. silvestrovskou dekoraci.

21222_balonek-cislo-1-zlaty-66-cm

 

Dekoraci můžete doplnit dalšími párty produkty z nabídky e-shopu. Vystřelovací konfety, ohňostroje, dortové fontány, visící dekorace - to vše může vytvořit slavnostní atmosféru Vaší oslavy.

 

Přejeme hezkou zábavu

Party Narozeniny

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz