Dětská oslava bez motivu Disney

Disney motivy - postavičky z oblíbených filmů a seriálů jsou v nabídkách dodavatelů párty zboží čím dál tím více. Více designových řad z motivu není žádnou výjimkou. Ale ne všechny maminky vítají na svých oslavách Disney styl.

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

A vlastně, je jich čím dál tím více. Zkouší sehnat krtečka, rákosníčka atd. Bohužel se jedná o "místní" motivy a tudíž v nabídkách nadnárodních dodavatelů s párty zbožím je určitě nenajdeme. Ačkoliv to neradi slyšíme, skutečně se nejedná o tak zajímavé motivy, aby se velkým dodavatelům a výrobcům jejich prodej osvědčil.

 

Party-narozeniny.cz - víla

Ale není to až tak velký problém. Pokud totiž maminky hledají motivy, které nepatří do světa Disney, můžeme jim s nabídkou párty e-shopu www.balonky.cz taky vyjít vstříc.

K tradičním holčičím motivům patří princezny. Připravili jsme pro Vás řadu Sweet little princess.  Popř. můžete použít motiv Víla.  Obě dekorace můžeme doplnit o další párty doplňky jako jsou závěsné dekorace, lampiony, krepové papíry, dortové fontány atd.

Party-narozeniny.cz - koně

Pro starší holčičky můžeme použit módní motiv Koně.

Klučičí párty můžete vyzdobit pirátským motivem. Další tradičním motivem je fotbalová párty. V obou případech najdete v nabídce dokonce několik řad.

Party-narozeniny.cz - fotbalová párty

Pokud hledáte neutrální motiv, který je vhodný jak pro holčičky, tak i pro klučičí párty, můžeme nabídnout například motiv zvířátka anebo rovnou safari párty.

Party-narozeniny.cz - safari párty

 

Popřípadě pro baskeťáky připravíme párty s motivem basketbalu.

Pokud se jedná o starší oslavence - můžete připravit proužkovou  anebo puntíkovou párty

 

Party-narozeniny.cz - puntíková párty

Jak je vidět z výše uvedené nabídky, nejenom Disney motiv vládne dětské párty :)

Přejeme krásnou zábavu :)

 

Balónky s.r.o.

 

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz