Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Tematická výzdoba Vaší párty

Tematická výzdoba je skvělým způsobem, jak vytvořit nezapomenutelnou a originální atmosféru na různých akcích, jako jsou oslavy, narozeninové party, svatby a další události.

Tematická výzdoba se zaměřuje na určité téma, které se promítá do všech prvků dekorace, od barev a květinových aranžmá po stolní dekorace a případně i do oblečení účastníků akce. Při výběru tématu je důležité zvážit přání a vkus hostů, ale zároveň i osobnost a styl akce. Správně zvolené téma může přinést mnoho radosti a zábavy a vytvořit nezapomenutelnou atmosféru pro všechny účastníky akce.

Bez názvu (Příspěvek na Instagramu (Čtverec)) (6)

Není totiž nutné, aby při výzdobě Vaší dětské párty byly všechny produkty s Vámi požadovaným motivem. Uvedeme příklad - připravujete dekoraci s motivem Minnie. Ale budou Vám chybět balónky a ubrusy s tímto motivem. Řešení je jednoduché - v motivu se vyskytují barvy světlerůžová, tmavěrůžová a červená. Tak zakoupíte latexové balónky v těchto barvách. Navíc můžete dekoraci doplnit balónky s číslovkou.

20151_balonek-minnie

Chybějící ubrus doplníte klasickým jednobarevným ubrusem. Opět jsou v nabídce jak ve světlerůžové variantě, tak i v tmavěrůžové a červené. Záleží pouze na Vás, do jakého odstínu více či méně oslavu vyzdobíte.

 12072_ubrus-bordo-dunicel

Pokud se Vám zdá, že je produktů s Vámi požadovaným motivem málo, můžete je doplnit o produkty bez motivu. Doporučujeme zvolit fóliové balónky čísla. 

pa173132

Závěsná dekorace může významně ovlivnit atmosféru a vzhled interiéru nebo exteriéru. Je skvělým způsobem, jak zdobit místnost nebo exteriér a zároveň ušetřit místo na zemi.

19221_srdicka-zavesne-dekorace-130-cm

Jednobarevné doplňky dekorace jsou skvělým způsobem, jak vytvořit harmonickou a elegantní atmosféru na různých akcích, jako jsou svatby, narozeninové oslavy, nebo jiné společenské události.

Přejeme krásnou zábavu :)

 

 

Party Narozeniny 

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz