Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Dětská oslava ve školce

Pamatujete na bonbóny, které rozdávaly děti ve školce, když měly narozeniny? Tak dnes to už nemusí končit u bonbónů. I ve školce můžete připravit správnou dětskou oslavu se vším všudy :)

Neříkáme, že dnes se bonbóny nerozdávají. To určitě ano. Ale v některých školkách to u bonbónů nekončí. Organizuje se klasická dětská párty. Někde to řeší rodiče, jinde školka. Záleží na tom, jak to mají ve školce zorganizované.

V některých školkách jednou ročně nakoupí dortové fontánky, svíčky, girlandy a balónky s číslovkou 3-6. To vše najdete v nabídce e-shopu na www.party-narozeniny.cz. Takto organizovaná oslava má své výhody:

1/ rodiče oslavu neřeší, o vše se postará školka,

2/ tím se vyloučí možnost, že by některý rodič oslavu vynechal a dítě by se cítilo ukřivděně,

3/ všechny děti mají oslavu více méně stejnou, vzájemně si nemusí výzdobu a průběh oslavy závidět,

4/ při hromadném nákupu může školka získat slevu a oslavy stojí méně peněz,

5/ některé produkty je možné použít opakovaně a tím ušetřit - například lampiony, vlajky, girlandy atd.

V jiných školkách řeší oslavu rodiče. Pokud patříte právě mezi tyto školky, zkuste se přeptat jiných rodičů na jejich oslavu. Můžete získat informace ohledně pohoštění i výzdoby. Program ve školce moc řešit nemusíte, děti se vzájemně zcela jistě zabaví. Pohoštění ale může být kámen úrazu. Některé školky mají výslovně zakázáno přinést pohoštění - dorty, zákusky, chlebíčky atd. Je to z hygienických důvodů, opatrnost je na místě.

Takže asi skončíme u dětského šampaňského a narozeninové výzdoby. Dětské šampaňské může školka povolit. Popř. se můžete přímo se školkou domluvit, že svačinka proběhne tak trochu slavnostněji. Paní kuchařka určitě zvládne "dětské a zdravé" obložené chlebíčky. Můžete jí na rozpočet přispět a pohoštění budete mít vyřešeno.

Co se týká výzdoby, domluvte se s malým oslavencem. Určitě má svůj oblíbený motiv a Vy můžete celou dekoraci v tomto motivu připravit. Dnes není problém najít celou dekoraci v motivu Hello Kitty anebo Mašinka Tomáš. Nemusíte prohledávat celý web, stačí si zvolit třídění podle pohádkových motivů nebo dle tématiky.

Základem dekorace jsou balónky. Určitě doporučujeme připravit pro děti doplňky - čepičky, frkačky atd. To je potěší asi nejvíce.

Pokud chcete použít helium a rozdávat dětem nafouknuté balónky, zkuste předem získat informace o počtu dětí. A hlavně počítejte s rezervou. Balónek může prasknout popř. ulítnout a je potřeba mít připravenou náhradu.

Nemusíte rozdávat pouze balónky. Můžete si pro děti připravit malé párty dárky, které je jistě potěší.

 

 

Party Narozeniny

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz