Dětská oslava ve školce

Pamatujete na bonbóny, které rozdávaly děti ve školce, když měly narozeniny? Tak dnes to už nemusí končit u bonbónů. I ve školce můžete připravit správnou dětskou oslavu se vším všudy :)

Neříkáme, že dnes se bonbóny nerozdávají. To určitě ano. Ale v některých školkách to u bonbónů nekončí. Organizuje se klasická dětská párty. Někde to řeší rodiče, jinde školka. Záleží na tom, jak to mají ve školce zorganizované.

V některých školkách jednou ročně nakoupí dortové fontánky, svíčky, girlandy a balónky s číslovkou 3-6. To vše najdete v nabídce e-shopu na www.party-narozeniny.cz. Takto organizovaná oslava má své výhody:

1/ rodiče oslavu neřeší, o vše se postará školka,

2/ tím se vyloučí možnost, že by některý rodič oslavu vynechal a dítě by se cítilo ukřivděně,

3/ všechny děti mají oslavu více méně stejnou, vzájemně si nemusí výzdobu a průběh oslavy závidět,

4/ při hromadném nákupu může školka získat slevu a oslavy stojí méně peněz,

5/ některé produkty je možné použít opakovaně a tím ušetřit - například lampiony, vlajky, girlandy atd.

V jiných školkách řeší oslavu rodiče. Pokud patříte právě mezi tyto školky, zkuste se přeptat jiných rodičů na jejich oslavu. Můžete získat informace ohledně pohoštění i výzdoby. Program ve školce moc řešit nemusíte, děti se vzájemně zcela jistě zabaví. Pohoštění ale může být kámen úrazu. Některé školky mají výslovně zakázáno přinést pohoštění - dorty, zákusky, chlebíčky atd. Je to z hygienických důvodů, opatrnost je na místě.

Takže asi skončíme u dětského šampaňského a narozeninové výzdoby. Dětské šampaňské může školka povolit. Popř. se můžete přímo se školkou domluvit, že svačinka proběhne tak trochu slavnostněji. Paní kuchařka určitě zvládne "dětské a zdravé" obložené chlebíčky. Můžete jí na rozpočet přispět a pohoštění budete mít vyřešeno.

Co se týká výzdoby, domluvte se s malým oslavencem. Určitě má svůj oblíbený motiv a Vy můžete celou dekoraci v tomto motivu připravit. Dnes není problém najít celou dekoraci v motivu Hello Kitty anebo Mašinka Tomáš. Nemusíte prohledávat celý web, stačí si zvolit třídění podle pohádkových motivů nebo dle tématiky.

Základem dekorace jsou balónky. Určitě doporučujeme připravit pro děti doplňky - čepičky, frkačky atd. To je potěší asi nejvíce.

Pokud chcete použít helium a rozdávat dětem nafouknuté balónky, zkuste předem získat informace o počtu dětí. A hlavně počítejte s rezervou. Balónek může prasknout popř. ulítnout a je potřeba mít připravenou náhradu.

Nemusíte rozdávat pouze balónky. Můžete si pro děti připravit malé párty dárky, které je jistě potěší.

 

 

Party Narozeniny

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz