Svatba v růžovém

Svatební dekorace v růžové barvě pro romantické nevěsty

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

Svatební dekorace v růžové barvě poslední dobou není moc v módě. Většinou po nás nevěsty chtějí svatební dekorace ve výraznějších barvách - limetkově zelená, jabkově zelená, tyrkysová, meruňková. Na tu klasickou růžovou dekoraci se tak trochu zapomnělo. Tak dnes jsme připravili pro romantické nevěsty tu růžovou variantu.

Party-narozeniny.cz - svatební dekorace

Výzdobu začneme u balónků. Můžete použít obyčejné latexové. V nabídce jsou v pastelovém provedení anebo v metalickém provedení. Metalické vypadají luxusněji, mají metalizovaný povrch. Některé jsou i se svatebním potiskem.

Party-narozeniny.cz - svatební dekorace

Můžete použít taky fóliové balónky. Buď přímo ve tvaru srdce anebo můžete použít neutrální kruhový tvar. Oba druhy balonků můžete nafukovat vzduchem anebo heliem.  Při nafuování vzduchem vytvořte z balónků trsy a upevněte je v interiéru. Pravděpodobně v tomto případě využijete samolepící závěsy.

Party-narozeniny.cz - svatební dekorace

Pokud budete nafukovat heliem, můžete umístit balónky kdekoliv v interiéru. Buď je přivážete k předmětům popř. použijete závaží na balónky. Stuhy na balónky můžete barevně přizpůsobit barvě balonků.

Pamatujte, že klasické latexové balónky (balónky z gumy) budou v případě nafukování heliem létat pouze 8-10 hodin. Na prodloužení létání můžete použít roztok HI FLOAT. Funguje na principu zalepení pórů v balonků a tím výrazně zpomalí únik helia. V tom případě bude balónek létat i několik dní.

Růžovou svatební dekoraci doporučujeme kombinovat s jinou barvou. Můžeme zůstat u decentní varianty a na kombinování použít bílou popř. smetanovou. Anebo můžete jít do odvážnější varianty a světlou růžovou doplnit o tmavou růžovou - odstin fuchsie.

Party-narozeniny.cz - svatební konfety

Slavnostní tabuli doporučujeme nazdobit bílým ubrusem (popř. smetanovým) a v růžové barvě použít pouze doplňky. Konkrétně květinovou výzdobu, konfety na stůl, svíčky a ubrousky. Růžové doplňky na bílém ubrusu krásně vyniknou. Výzdobu je možné doplnit o stolové šerpy popř. organzu. Ale pamatujte, že někdy méně je více.

Party-narozeniny.cz - svatební dekorace

K oslavě slavnostních okamžiků (příchod snoubenců na radnici popř. odchod z radnice, příchod na hostinu, odchod snoubenců z hostiny, slavnostní přípitek, první tanec atd) můžete použít vystřelovací konfety ve tvaru růžových lístků.

Jako zlatý hřeb programu doporučujeme ohňostroj. Buď jednoduchý kompaktní popř. jednobarevný kompaktní anebo celou sestavu. Ohňostroje se systémeme pyrolink mají zásadní výhodu, můžete si poskládat libovolný ohňostroj sami. Chcete pouze stříbrný? Není problém. Popř. dvoubarevný zlato-červený. Je to pouze na Vás. Jednotlivé ohňostroje propojíte káblem pyrolink a spouští se buď všechny najednou anebo postupně, podle toho jak je propojíte - jaký systém si sami zvolíte.

Party-narozeniny.cz - svatební dekorace

Různé druhy svatební dekorací najdete v naší videogalerii a fotogalerii. V krásné růžové barvě je vietnamská svatba. Popř. jiné růžové svatební dekorace ve videogalerii svatební dekorace růžová. Pokud by jste chtěli dotáhnout růžovou svatební dekoraci až do konce a obléct se do růžových svatebních šatů, připravili jsme pro Vás ve videogalerii malou módní přehlídku.

Máta za sebou svatbu v růžovém odstínu? Pokud se chcete pouchlubit Vaší růžovou svatbou, pošlete nám fotky na party-narozeniny@balonky.cz :)

 

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz