Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Svatba v růžovém

Svatební dekorace v růžové barvě pro romantické nevěsty

Růžová svatební dekorace je romantická a elegantní volba, která dodává svatebnímu dni jemnost a sladkost. Může se projevit v květinových aranžmánech, ubrusu, stolním nádobí a dokonce i v oblečení nevěsty a družiček. Růžová barva symbolizuje lásku, něhu a romantiku, a proto je často používána jako hlavní motiv pro svatební výzdobu.

Bez názvu (Příspěvek na Instagramu (Čtverec)) (1)

Výzdobu začneme u balónků. Můžete použít obyčejné latexové. V nabídce jsou v pastelovém provedení, v metalickém provedení a v chromovém provedení. Metalické vypadají luxusněji, mají metalizovaný povrch. Chromové balónky přilákaly pozornost díky svému lesklému povrchu a staly se populární dekorací na různých oslavách. Některé jsou i se svatebním potiskem.

 9475-2_9475-chromove-balonky-ruzovo-zlate-6-ks-30-cm-balonky-cz

Můžete použít taky fóliové balónky. Buď přímo ve tvaru srdce anebo můžete použít neutrální kruhový tvar. Oba druhy balonků můžete nafukovat vzduchem anebo heliem. Při nafukování vzduchem vytvořte z balónků trsy a upevněte je v interiéru. Pravděpodobně v tomto případě využijete samolepící závěsy.

19857_balonek-foliovy-srdce-svetle-ruzove

Pokud budete nafukovat heliem, můžete umístit balónky kdekoliv v interiéru. Buď je přivážete k předmětům popř. použijete závaží na balónky. Stuhy na balónky můžete barevně přizpůsobit barvě balonků.

17988_stuha-svetle-ruzova-127-m

Pamatujte, že klasické latexové balónky (balónky z gumy) budou v případě nafukování heliem létat pouze 8-10 hodin. Na prodloužení létání můžete použít roztok HI FLOAT. Funguje na principu zalepení pórů v balonků a tím výrazně zpomalí únik helia. V tom případě bude balónek létat i několik dní.

Bez názvu (Příspěvek na Instagramu (Čtverec)) (2)

Růžovou lze skvěle zkombinovat s bílou, smetanovou nebo zlatou barvou. Kombinace růžové a bílé je klasickou volbou, která dodává svatbě jemnost a eleganci. Růžová a smetanová vytvářejí dávají svatebnímu dni sofistikovaný vzhled. Pokud hledáte kombinaci s výraznějšími barvami, růžová a zlatá jsou skvělým párem, který vytváří luxusní atmosféru. Kombinace růžové barvy lze uplatnit na různých prvcích svatební výzdoby, jako jsou květinová aranžmá, ubrusy, stolní dekorace, svatební dort a mnoho dalších.

12666_serpa-na-stul-svetle-ruzova

Slavnostní tabuli doporučujeme nazdobit bílým ubrusem (popř. smetanovým) a v růžové barvě použít pouze doplňky. Konkrétně květinovou výzdobu, konfety na stůl, svíčky a ubrousky. Růžové doplňky na bílém ubrusu krásně vyniknou. Výzdobu je možné doplnit o stolové šerpy popř. organzu. Ale pamatujte, že někdy méně je více.

Bez názvu (Příspěvek na Instagramu (Čtverec)) (3)

K oslavě slavnostních okamžiků (příchod snoubenců na radnici popř. odchod z radnice, příchod na hostinu, odchod snoubenců z hostiny, slavnostní přípitek, první tanec atd) můžete použít vystřelovací konfety ve tvaru růžových lístků.

Bez názvu (Příspěvek na Instagramu (Čtverec)) (4)

 

Různé druhy svatební dekorací najdete v naší videogalerii a fotogalerii. V krásné růžové barvě je vietnamská svatba. 

Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro růžovou svatební výzdobu, důležité je, aby reflektovala osobnost a styl páru a aby vytvářela příjemnou a romantickou atmosféru pro všechny hosty. Výsledkem bude nezapomenutelný svatební den, který si novomanželé a hosté budou pamatovat po celý život.

 

Party Narozeniny

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz