Dětská párty a její dekorace

Dětská oslava a její dekorace, to není až tak snadné. Hodně záleží na pohlaví, věku a individualitě oslavence. Někdo miluje Mickey Mouse a někdo Harryho Pottera. Tak snad pomůžeme při přípravě oslavy každému z Vás :)

Dětská párty a její dekorace

 9903666

 

Nejdříve bychom si měli uvědomit, jakou oslavu připravujeme. Zásadní rozdíl bude oslava prvních narozenin a oslava například 15-tých narozenin. Určitě nám pomůže třídení produktů. Na levé straně e-shopu zjistíte, že můžete třídit buď podle produktů, podle barev anebo podle motivů. Takže když má Vaše ratolest zálibu v Medvídkovi Pú, tak stačí zvolit tento motiv a všechny produkty s motivem Medvídka Pú Vám vyhledávač nabídne.

Děláte oslavu pro větší slečnu - například 13 let? To už asi Medvídek Pú neobstojí. Nevadí. Najdete v nabídce i neutrální motivy - například balonky, sluníčko, smajlík a podobně. Pokud slečna upřednostňuje jednoduchost, tak můžete zvolit třídění produktů podle barev. Taková levandulová anebo pink párty by jí určitě udělala radost.

1738-1_1738-balonky-s-potiskem-smajlik-5ks-zlute-balonky-cz

Tak to bychom měli prvotní třídění produktů za sebou. Na co by jste neměli při narozeninové párty zapomenout? Na dortové svíčky? Možná raději ano. Teď totiž frčí dortové fontány. Nejširší nabídku na tento produkt najdete právě u nás. Jednobarevné, s disney motivem i hrající, s číslovkou.  Stačí si vybrat. Vaše dítě na dortu právě tento doplněk určitě ohromí. V některých případech je možné doplnit dortovou fontánu i o vystřelovací konfety se stejným dětským motivem.

2929-1_2929-partydeco-vystrelovaci-konfety-60-cm-penize-500-eur

Pokud upřednostňujete jednoduchou a levnější verzi oslavy, stačí nakoupit pár balonků a k tomu nějakou párty vlajku. Nákup balonků má u nás velkou výhodu, můžete si zvolit přesné barvy a přesný počet balonků. Potřebujete 15 modrých a 15 bílých? Není problém. Namícháme Vám mix balonků přesně dle Vašeho přání. Chcete ohromit oslavence i hosty? Dejte si balonky potisknout nápisem dle Vašeho přání. Minimální série je 50 ks a více se dozvíte v sekci Narozeninové balónky.

Kdyby se Vám nechtělo zabývat kombinací balonků a párty vlajek a nápisů, máme pro Vás jednoduchý recept. Podívejte se na nabídku Párty setů. Jsou to již hotové balení párty nápisů a balónků. Nabídka je široká, určitě si vyberete.

pa791138

Krásným doplňkem jsou foliové balonky s potiskem. Vydrží výrazně déle než klasické latexové balonky a mají nádherné dětské motivy.

Chcete aby balónky létaly? Není problém. Na létající balónky můžete u nás zakoupit hélium.

Aby děti nezlobily, připravte jim párty hry na pobavení. Kvůli motivaci je dobré připravit drobné dárky pro vítěze - najdete v sekci Párty odměny pro děti.

Pro oslavence a hosty můžete připravit i stylové stolování s oblíbeným motivem.

9906582

 

Nabídka e-shopu je široká a doufáme, že si vyberete. V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici.

 

Přejeme hezkou zábavu

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz