Dětské lampiony pro dekoraci dětské oslavy

Máte pocit, že lampiony patří pouze na lampionový průvod? Velký omyl - zkuste použít pro dekoraci Vaší dětské párty lampiony s dětským motivem :)

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

Většina z nás má svojí zažitou představu, že na dětskou párty patří kelímky, talířky a ubrusy s dětským motivem. Když ale přijde na věc, možná se právě bez těchto produktů obejdete a vytvoříte jednoduchou a originální dekoraci pro svého malého oslavence.

Tedy pokud jste ochotna oželet ten luxus vyhodit špinavé papírové nádobí a budete ochotna to opravdové nádobí pro dětské párty naskládat do své myčky.

Ukážeme Vám, že i s jinými produkty můžete udělat zajímavou výzdobu, která malé hosty určitě okouzlí.

Například lampiony. Zkusme se zbavit zažité představy, že je používáme pouze na lampionový průvod a v klidu si prohlídneme motivy v nabídce Lampionů.

Lampion Safari

Pro nejmenší děti bychom mohli zvolit motiv Safari. Zvířátka vždycky potěší. K lampionů můžete přihodit dekoraci z běžných balonků - nejlépe různobarevnou a pár foliových balonků s motivem zvířátek. Doplníte dortovou fontánou a dětem rozdáte čepičky a frkačky.

Ujišťujeme Vás, že tento rozsah dekorace určitě rodinný rozpočet nezruinuje a děti potěší i pobaví.

Pokud máte děti trochu větší a zvířátka by asi nezaujala, zkuste piráty. Lampiony doplníte pirátskou vlajkou, na stůl rozsypete pirátské konfety a dětem rozdáte pirátské pásky. Doplněno o balonky s pirátským motivem bude dekorace úžasná :)

 

Lampion Piráti

 Nesmíme zapomenout na holčičky. Motiv Hello Kitty frčí pořád a lampiony s tímto motivem máme samozřejmě v nabídce taky. Dekoraci doplníte o girlandu a balonky růžové a bílé. Pár balonků s motivem Hello Kitty výzdobu oživí.  Rozdejte čepičky, doplňte o hrající dortovou fontánu s motivem Hello Kitty a na  závěr můžete použít vystřelovací konfety s tímto motivem.

Lampion Hello Kitty

Použitím lampionů můžete pouze doladit dekoraci. Můžou plnit pouze dekorativní účel. Ale můžete taky navíc využít i svítící lampiony. V rámic bezpečnosti doporučujeme využívat elektrické svíčky.

 

Přejeme hezkou zábavu :)

 

Balónky s.r.o.

 

Další rady a inspirace najdete v článku:

 

Ples a plesová dekorace

Silvestr a silvestrovské dekorace

Valentýn a valentýnská dekorace

Dětská párty a její dekorace

Dortové fontány a jejich použití

Pozvánky na oslavu narozenin

Vystřelovací konfety a jejich použití

Řetězové balonky a balónková dekorace

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz