Dětské lampiony pro dekoraci dětské oslavy

Máte pocit, že lampiony patří pouze na lampionový průvod? Velký omyl - zkuste použít pro dekoraci Vaší dětské párty lampiony s dětským motivem :)

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

Většina z nás má svojí zažitou představu, že na dětskou párty patří kelímky, talířky a ubrusy s dětským motivem. Když ale přijde na věc, možná se právě bez těchto produktů obejdete a vytvoříte jednoduchou a originální dekoraci pro svého malého oslavence.

Tedy pokud jste ochotna oželet ten luxus vyhodit špinavé papírové nádobí a budete ochotna to opravdové nádobí pro dětské párty naskládat do své myčky.

Ukážeme Vám, že i s jinými produkty můžete udělat zajímavou výzdobu, která malé hosty určitě okouzlí.

Například lampiony. Zkusme se zbavit zažité představy, že je používáme pouze na lampionový průvod a v klidu si prohlídneme motivy v nabídce Lampionů.

Lampion Safari

Pro nejmenší děti bychom mohli zvolit motiv Safari. Zvířátka vždycky potěší. K lampionů můžete přihodit dekoraci z běžných balonků - nejlépe různobarevnou a pár foliových balonků s motivem zvířátek. Doplníte dortovou fontánou a dětem rozdáte čepičky a frkačky.

Ujišťujeme Vás, že tento rozsah dekorace určitě rodinný rozpočet nezruinuje a děti potěší i pobaví.

Pokud máte děti trochu větší a zvířátka by asi nezaujala, zkuste piráty. Lampiony doplníte pirátskou vlajkou, na stůl rozsypete pirátské konfety a dětem rozdáte pirátské pásky. Doplněno o balonky s pirátským motivem bude dekorace úžasná :)

 

Lampion Piráti

 Nesmíme zapomenout na holčičky. Motiv Hello Kitty frčí pořád a lampiony s tímto motivem máme samozřejmě v nabídce taky. Dekoraci doplníte o girlandu a balonky růžové a bílé. Pár balonků s motivem Hello Kitty výzdobu oživí.  Rozdejte čepičky, doplňte o hrající dortovou fontánu s motivem Hello Kitty a na  závěr můžete použít vystřelovací konfety s tímto motivem.

Lampion Hello Kitty

Použitím lampionů můžete pouze doladit dekoraci. Můžou plnit pouze dekorativní účel. Ale můžete taky navíc využít i svítící lampiony. V rámic bezpečnosti doporučujeme využívat elektrické svíčky.

 

Přejeme hezkou zábavu :)

 

Balónky s.r.o.

 

Další rady a inspirace najdete v článku:

 

Ples a plesová dekorace

Silvestr a silvestrovské dekorace

Valentýn a valentýnská dekorace

Dětská párty a její dekorace

Dortové fontány a jejich použití

Pozvánky na oslavu narozenin

Vystřelovací konfety a jejich použití

Řetězové balonky a balónková dekorace

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení