Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Řetězové balonky a balonkové dekorace

Chcete si sami vyzdobit svojí oslavu a neumíte to? Tak pro začátek máme pro Vás jednoduchou a rychlou balónkovou dekoraci - řetězové balónky :)

 

Řetězové balonky a balónkové dekorace

Řetězové balónky

 

Blíží se Vaše párty a chtěli by jste využít balónkovou dekoraci? Tak to jste na té správné adrese. Pokud máte strach, že to neumíte, tak to opravdu čtete ten správný článek. Máme pro Vás tip na jednoduchou a rychlou balónkovou dekoraci. A zvládne jí opravdu každý.

Základem této jednoduché dekorace jsou řetězové balonky. Jsou to speciální balonky, které mají na vrchní části kousek latexu navíc. Ten tam zůstane i po úplném nafouknutí balonku. A právě tento kousek latexu Vám umožní nafouknuté balonky navázat jeden na druhý a tím vytvořit balónkový řetěz.

Když zvolíte jednobarevný řetěz, máme pro Vás další možnost rozšíření balónkové dekorace. Jednobarevný řetěz můžete oživit pomocí malých dekoračních balónků. Například bílý balónkový řetěz doplníte o růžové dekorační balonky.

Kombinace různých barev řetězových balonků a různých barev malých dekoračních balónků Vám umožňuje vybírat ze široké škály barevných kombinací. Barvy dekoračních balónků i řětězových balónků průběžně rozšířujeme.

A teď pár slov k samotnému postupu instalace malých dekoračních balónků. Nafukováním a jednoduchým navazováním řetězových balónků vytvoříte balónkový řetěz. Nafoukněte dva malé dekorační balonky na stejný průměr a svážete je k sobě. Neberte si žádný provázek - svážete je k sobě koncem balonků a uděláte uzel. Následně vyrobíte další "dvojku" balónků.

Dalším krokem je výroba balónkové "čtyřky". Zní to složite, ale stačí vzít do každé ruky jedno "dvojku" - držíte je ve spoji balonků. Teď položite první dvojku křížem (přes prostřední spoj) na druhou dvojku a promotáte je dohromady. Vznikne Vám čtyřka. Čtyřku přiložíme ke spoji řetězových balónků. Spoj řetězových balonků vsuneme mezi dva malé dekorační balonky a ty opět přes sebe promotáme. Tím upevníme čtyřku malých dekoračních balonků ve spoji řetězových balonků. Postupně tímto způsobem vyzdobíme všechny spoje řetězových balónků.

Pokud plánujete spotřebu balónků, tak počítejte s tím, že na 1 metr balónkového řetězu spotřebujete 5 balonků. V tom případě budete spojit 4 spoje řetězových balonků. Takže na 1 metr balónkového řetězu spotřebujete celkem 5 řetězových balonků a 16 malých dekoračních balonků.

Přejeme krásnou zábavu :)

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz