Pozvánky na Vaši oslavu

Už máme naplánovaný termín oslavy. A teď je důležité dát vědět všem kamarádům, tetičkám, strejdům a dalším hostům - kde a kdy se naše oslava bude konat.

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

Pozvánky na oslavu narozenin

Pozvánka na párty Me to you

Organizujete narozeninovou párty pro Vaší ratolest? Tak to asi budete chtít pozvat pár kamarádů a zařídit tu správnou dětskou párty. Takže to nejdůležitejší bude - pozvat ty správné kamarády. A jak je pozvat?

Můžete obvolat jejich mámy a domluvit se na všech detailech - termín oslavy, vhodný dárek, program na oslavě, přesný příchod, předpokládaný konec atd. Pokud bude capartů například 10, tak to Vás asi čeká několik hodin na telefonu.

 Pozvánky na párty Hello Kitty

Tak snad bude rychlejší rozeslat pozvánky. Na internetu najdete několik možností, jak si vyrobit vlastní  - originální pozvánku. Nemáte čas a ten správný nápad? Nevadí. Připravili jsme pro Vás několik možností - určitě si vyberete.

Má to být oslava pro malého oslavence? První narozeniny? Tak to asi oslavenec ještě nemá svého oblíbeného hrdinu. Docela postačí roztomilý motiv "Me to you"

Pokud už máme většího oslavence, tak můžeme nabídnout více hrdinů - líbí se mu Šmoulové anebo Mašinka Tomáš?

Pozvánka na párty Mašinka Tomáš

Máme samozřejmě i holčičí motivy. Klasika je Hello Kitty anebo Disney Princess.

Motivů je samozřejmě více. Všechny mají zásadní výhodu - najdete u nás v potřebném motivu i další párty doplňky. Balonky, ubrusy, narozeninové girlady atd.

Všechny narozeninové oslavy můžete doplnit velkou nafukovací číslovkou. A to v různých barvách  - holčičí růžová, klučičí modrá anebo univerzální stříbrné, zlaté atd.

Balónek číslo

 

Kompletní nabídku pozvánek najdete u nás v e-shopu www.balonky.cz v sekci

Pozvánky na párty.

 

Další rady pro Vaší párty a oslavy najdete v článcích:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz