Pozvánky na Vaši oslavu

Už máme naplánovaný termín oslavy. A teď je důležité dát vědět všem kamarádům, tetičkám, strejdům a dalším hostům - kde a kdy se naše oslava bude konat.

Pozvánky na oslavu narozenin

9909356

Organizujete narozeninovou párty pro Vaší ratolest? Tak to asi budete chtít pozvat pár kamarádů a zařídit tu správnou dětskou párty. Takže to nejdůležitejší bude - pozvat ty správné kamarády. A jak je pozvat?

Můžete obvolat jejich mámy a domluvit se na všech detailech - termín oslavy, vhodný dárek, program na oslavě, přesný příchod, předpokládaný konec atd. Pokud bude capartů například 10, tak to Vás asi čeká několik hodin na telefonu.

 4867-1_4867-pozvanky-na-party-morska-panna-8-ks-amscan

Tak snad bude rychlejší rozeslat pozvánky. Na internetu najdete několik možností, jak si vyrobit vlastní  - originální pozvánku. Nemáte čas a ten správný nápad? Nevadí. Připravili jsme pro Vás několik možností - určitě si vyberete.

Má to být oslava pro malého oslavence? První narozeniny? Tak to asi oslavenec ještě nemá svého oblíbeného hrdinu. Docela postačí roztomilý motiv "Duha a mráček"

Pokud už máme většího oslavence, tak můžeme nabídnout více hrdinů - líbí se mu Medvídek Pú anebo Mašinka Tomáš?

Pozvánka na párty Mašinka Tomáš

Máme samozřejmě i holčičí motivy. Klasika je Frozen anebo Minnie

Motivů je samozřejmě více. Všechny mají zásadní výhodu - najdete u nás v potřebném motivu i další párty doplňky. Balonky, ubrusy, narozeninové girlady atd.

Všechny narozeninové oslavy můžete doplnit velkou nafukovací číslovkou. A to v různých barvách  - holčičí růžová, klučičí modrá anebo univerzální stříbrné, zlaté atd.

pa173132

 

Kompletní nabídku pozvánek najdete u nás v e-shopu www.party-narozeniny.cz v sekci

Pozvánky na párty.

 

Další rady pro Vaší párty a oslavy najdete v článcích:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz