Firemní večírek a jeho dekorace část 1.

Připravujete firemní večírek a nemáte v tom žádné zkušenosti? Zkuste projít náš článek a další sekce magazínu party-narozeniny.cz. Snad Vám trochu pomůžeme :)

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

Docela totiž záleží na tom, čím se Vaše firma zabývá. Pokud Vaše společnost prodává klenoty a drahé šperky, tak by dekorace měla být spíše decentní. Pokud ale Vaše společnost prodává například hračky, tak můžete popusti uzdu fantazii a lehká přeplácanost a přehnaná barevnost může být i ke prospěchu.

V tomto článku zkusíme tu první variantu - decentní dekorace Vašeho firemního večírku.

Obecně ale platí, že by naše decentní dekorace měla držet firemní barvy. Nejlépe dvě, maximálně tři. Co se týká klenotů, určitě můžete sáhnout po metalické řadě balonků. Vypadá luxusněji - povrch balonků je metalízovaný. Stříbrné anebo zlaté balonky určitě navodí slavnostní atmosféru. Zvolte si buď zlatou anebo stříbrnou a k tomu připojte dle uvážení firemní barvu.

Můžete mít taky "svoje" metalické balonky s potiskem Vašeho firemního loga. Bližší informace ohledně balonků s potiskem najdete na www.balonky-s-potiskem.cz Minimální série na balonky s potiskem je 50 ks, takže není problém natisknout speciální sérii na Váš vánoční večírek například s potiskem "PF 2014 Vám přeje firma XY" .

Potom se již držíte této barevnosti a vybíráte další produkty. Vše potřebné samozřejmě najdete v e-shopu Balonky.cz. Když budete hledat další produkty, můžete zvolit hledání dle barev. Na luxusnější a decentní dekoraci se určitě hodí balonky fóliové v různých tvarech - hvězdy, kruhy anebo srdíčka jsou k dispozici v různých barevných variantách.

Na nafukování heliem můžete zvolit jednorázové balení helia Balloontime. Určitě si ale přečtěte detail produktu a spočítejte si spotřebu helia.

Slavnostní okamžik našeho večírku můžeme zdůraznit ránou z vystřelovacích konfet. V nabídce jsou různé tvary - metalické serpentýny by se nám hodily k naší decentní verzi výzdoby. Úzké metalické proužky ve Vámi zvolené barvě výzdoby Vám slavnostní atmosféru pomůžou zdůraznit.

Slavnostní přípitek můžete okořenit párty fontánou připevněnou k Vaší láhvi sektu. Je to efektní a hosty touto verzí párty fontány určitě překvapíte.

Pokud chcete překvapení umocnit - použijte novinku na českém trhu - svítící písmena. Poskldáte z nich libovolný nápis - přivítaní hostů na večírku anebo název firmy. Dle Vaší fantazie.

Na závěr Vašeho večírku nezapomeňte na efektní ohňostroj. Systém Pyrolink Vám umožní poskládat svůj vlastní ohňostroj. Obsluha je jednoduchá pro každého z nás. Stačí zapálit jeden knot a kompaktní ohňostroj se spustí.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici v naší Poradně popř. můžete o svých dotazech diskutovat v sekci Diskuze.

 

Přejeme hezkou zábavu

 

Balonky s.r.o.

HOT LINE 777 000 019

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz