Visící balónky s potiskem

Nechcete investovat do drahého helia? Nevadí. Připravili jsme pro Vás balónky s opačným potiskem.

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

Levná dekorace, pomocí které si vytvoříte jednoduchým způsobem krásné balónkové girlandy. K vytvoření girlandybudete potřebovat hezký provázek - stuhu. Můžete použít Barevné stuhy . Takže pokud budete vybírat například růžové balónky s potiskem smajlíka, zvolíte k nim růžovou stuhu a výsledek bude dokonalý.Pokud nechcete, aby byla stuha vidět, použijete rybářský silon. Je průhledný, takže vidět určitě nebude.

A teď postup. Balónek nafouknete vzduchem a je ho konec přiložíte k silonu. Uzel balónku uděláte tak, aby silon zůstal uprostřed uzlu. Tím dosáhnete možnosti posouvání balónků při instalaci girlandy. Tímto způsobem budete uzlovat kolem silonu další a další balonky, až do požadované délky girlandy.

Při konečném upevnění girlandy posunete a upravíte jednotlivé balonky tak, aby byla girlanda pravidelná.

K výrobě girlandy můžete použít buď smajlíkové balónky (viz ilustrační foto) anebo balónky s číslovkou. V nabídce jsou číslovky 1 až 10 v růžové a modré variantě. Všechny druhy visících balónků s potiskem najdete v nabídce e-shopu www.balonky.cz

Každopádně na výrobu takovéto balónkové dekorace můžete použít i jakékoliv balonky bez potisku. Pokud váháte nad barevnou kombinací Vaší dekorace, určitě Vám pomůžou naše Konfigurátory, na kterých si můžete různé možnosti barevných kombinací vyzkoušet.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici v naší Poradně popř. můžete o svých dotazech diskutovat v sekci Diskuze.

 

Přejeme hezkou zábavu

 

Balonky s.r.o.

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz