Visící balónky s potiskem

Nechcete investovat do drahého helia? Nevadí. Připravili jsme pro Vás balónky s opačným potiskem.

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

Levná dekorace, pomocí které si vytvoříte jednoduchým způsobem krásné balónkové girlandy. K vytvoření girlandybudete potřebovat hezký provázek - stuhu. Můžete použít Barevné stuhy . Takže pokud budete vybírat například růžové balónky s potiskem smajlíka, zvolíte k nim růžovou stuhu a výsledek bude dokonalý.Pokud nechcete, aby byla stuha vidět, použijete rybářský silon. Je průhledný, takže vidět určitě nebude.

A teď postup. Balónek nafouknete vzduchem a je ho konec přiložíte k silonu. Uzel balónku uděláte tak, aby silon zůstal uprostřed uzlu. Tím dosáhnete možnosti posouvání balónků při instalaci girlandy. Tímto způsobem budete uzlovat kolem silonu další a další balonky, až do požadované délky girlandy.

Při konečném upevnění girlandy posunete a upravíte jednotlivé balonky tak, aby byla girlanda pravidelná.

K výrobě girlandy můžete použít buď smajlíkové balónky (viz ilustrační foto) anebo balónky s číslovkou. V nabídce jsou číslovky 1 až 10 v růžové a modré variantě. Všechny druhy visících balónků s potiskem najdete v nabídce e-shopu www.balonky.cz

Každopádně na výrobu takovéto balónkové dekorace můžete použít i jakékoliv balonky bez potisku. Pokud váháte nad barevnou kombinací Vaší dekorace, určitě Vám pomůžou naše Konfigurátory, na kterých si můžete různé možnosti barevných kombinací vyzkoušet.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici v naší Poradně popř. můžete o svých dotazech diskutovat v sekci Diskuze.

 

Přejeme hezkou zábavu

 

Balonky s.r.o.

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení