Návod na balónkové dekorace

Pokud si chcete sami vyrobit balónkovou girlandu, můžete to zkusit podle našeho návodu:

 

1/ Důležité je vybrat tu správnou barevnou kombinaci Vaší balónkové dekorace. Na serveru www.balonky.cznajdete  konfigurátor balónkové dekorace, kde si můžete zvolit různé barevné kombinace a vybrat barvy, které se Vám budou líbit nejvíce.

2/ Materiál na dekoraci můžete nakoupit buď v sekci Balónky barevné anebo Metalické balónky.

3/ Důležitá je spotřeba materiálu. Na jeden metr balónkové girlandy budete potřebovat  20 balonků - 10 a 10 kusů od každé barvy. Je vhodné počítat s rezervou 10 %.

4/ Základem hezké balónkové dekorace je stejný průměr balonků. Jinak by byly girlandy nepravidelné. Balónky je tedy nutné nafukovat na stejný průměr.

5/ Vyberte dva balólnky stejné barvy a vzájemně je zauzlujte (společný uzel). Tím vznikne dvojice balonků stejné barvy. To stejné uděláte s dvojicí balonků druhé barvy.

6/ Následně potřebujete vytvořit čtyřku balonků. Vezměte obě dvojice (prostředy dvojic křížem přes sebe) a jejich prostředky vzájemně protočte tak, aby z nich vznikla čtverice balonků (barvy se musí střídat).

7/ Čtverice balonků spojite provázkem Jednotlivé čtverice balonků na sebe navazujete. Je nutné aby do sebe vzájemně zapadaly. Tím vzniká girlanda.

Girlandu je možné nafukovat vzduchem a připevnit v interiéru. Popř. nafukovat heliem a tím může vzniknout slavobrána.

 

Přejeme hezkou zábavu

 

Balonky s.r.o.

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení