Návod na balónkové dekorace

Pokud si chcete sami vyrobit balónkovou girlandu, můžete to zkusit podle našeho návodu:

 

1/ Důležité je vybrat tu správnou barevnou kombinaci Vaší balónkové dekorace. Na serveru www.balonky.cz najdete konfigurátor balónkové dekorace, kde si můžete zvolit různé barevné kombinace a vybrat barvy, které se Vám budou líbit nejvíce.

2/ Materiál na dekoraci můžete nakoupit buď v sekci Balónky barevné anebo Metalické balónky.

3/ Důležitá je spotřeba materiálu. Na jeden metr balónkové girlandy budete potřebovat  20 balonků - 10 a 10 kusů od každé barvy. Je vhodné počítat s rezervou 10 %.

4/ Základem hezké balónkové dekorace je stejný průměr balonků. Jinak by byly girlandy nepravidelné. Balónky je tedy nutné nafukovat na stejný průměr.

5/ Vyberte dva balólnky stejné barvy a vzájemně je zauzlujte (společný uzel). Tím vznikne dvojice balonků stejné barvy. To stejné uděláte s dvojicí balonků druhé barvy.

6/ Následně potřebujete vytvořit čtyřku balonků. Vezměte obě dvojice (prostředy dvojic křížem přes sebe) a jejich prostředky vzájemně protočte tak, aby z nich vznikla čtverice balonků (barvy se musí střídat).

7/ Čtverice balonků spojite provázkem Jednotlivé čtverice balonků na sebe navazujete. Je nutné aby do sebe vzájemně zapadaly. Tím vzniká girlanda.

Girlandu je možné nafukovat vzduchem a připevnit v interiéru. Popř. nafukovat heliem a tím může vzniknout slavobrána.

 

Přejeme hezkou zábavu

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz