Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Ples a plesové dekorace

Dekorace Vašeho plesu by měla být originální a nezapomenutelná. Zkuste si promyslet zajímavý námět, motiv i barevnou kombinaci. To vše je opravdu důležité. Pokud budete dělat Nebeský ples, tak nemůže mít barevnou kombinaci žluté a zelené, určitě upřednostníte modrou, bílou, popř. smetanovou barvu.

Aby jste si vyzkoušeli, jaká barevná kombinace se Vám libí nejvíce, připravili jsme pro Vás konfigurátory balonkových dekorací. Můžete si vyzkoušet na našich  konfigurátorech různé barevné kombinace Vaší plesové dekorace. Je to jednoduché, rychlé, zábavné a nestojí to vůbec nic. Hlavní výhodou je fakt, že přímo na webu zjistíte, která barevná kombinace se Vám líbí nejvíce a podle toho můžete objednat balonky na výrobu girlandy.

DSC02090

Váš ples může mít různé náměty. Zkuste si v klidu prolistovat naší nabídku, je možné, že najdete inspiraci. Například doplňky na Hollywood anebo Pirátský ples určitě u nás najdete.

FW 2021 PG 60 B.

Pokud si ale chcete vybrat dle vlastních představ - můžete si "poskládat" plesovou výzdobu sami. V tom případě určitě doporučujeme začít položkou "Balónky". Máte na výběr obyčejné pastelové balónky anebo metalické balónky.

Jednoduchou a efektní dekorací jsou fóliové balónky. Například ve tvaru hvězdy. V nabídce je samozřejmě široká nabídka barev.

ED 2021 PG 400

Popřípadě můžete použít řetězové balónky, pomocí kterých uděláte rychle a jednoduše balónkovou výzdobu. Ale nemusíte si dělat balonkovou dekoraci sami. Pokud máte zájem, můžeme Vám vytvořit kompletní balónkovou dekoraci na klíč. Ukázky dekorací najdete v sekci balonkové dekorace.

ea3ea330702b8f481b346770f14c073e

Další oblíbenou plesovou dekorací jsou serpentýny a konfety. Pokud se jedná o větší prostor, můžete dekoraci doplnit ještě o další girlandy.

350413

Hitem poslední doby jsou vystřelovací konfety. Můžeme Vám nabídnout taky jednobarevné vystřelovací konfety. Takže pokud máte například ples v zlato-červené kombinaci, tak můžeme nabídnout vystřelovací konfety přesně v těchto barvách.

4-zlate srdicka leskla vystrelovaci konfety

Zajímavým doplňkem na Váš ples můžou být dortové fontány. Například stříbrné anebo zlaté, popř. dortová fontána s držákem na láhev.

Je pouze na Vás, který z výše uvedených produktů při přípravě Vašeho plesu použijete. Hlavně Vám držíme palce, ať se výzdoba plesu povede :)

 

Party Narozeniny

 HOT LINE - 777 000 019

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz