Balonková párty jak na to

Chcete uspořádat skvělou párty? Určitě nesmíte zapomenout na balónky. Ať je to párty pro děti anebo jen grilování, balónky dají Vaší párty slavnostní atmosféru a děti z nich budou mít ukrutnou radost :)

Chcete připravit správnou balónkovou párty? Jste na správné adrese. Balónky různých druhů a tvarů najdete právě u nás. Začneme tím nejlevnějším, a to jsou obyčejné barevné balónky. Celkem 29 odstínů barev Vám nabídne docela slušný výběr. Nestačí? Nevadí. Další škálu barev Vám nabídne řada Metalické balónky. To jsou dvě řady, kde si můžete vybrat ten základní materiál, balónky bez potisku. Objednávat lze samozřejmě již od jednoho kusu, takže barevné kombinace si můžete zvolit přesně dle Vaši potřeb. 20 růžových balónků a 15 bílých není žádný problém, záleží pouze na Vás.

Chtěli by jste něco zajímavějšího? Tak to můžeme zkusit řetězové balónky. Jednoduchá a rychlá dekorace. Balónky jenom nafukujete a navazujete jeden na druhý. Na doplnění dekorace právě v této sekci najdete malé dekorační balónky, kterými můžete balónkový řetěz oživit. Jsou to první tři položky - v bílé, černé a zlaté barvě.

Chtělo by to trochu zábavy? Tak to asi budete vybírat z tvarovacích balónků. Modelování postaviček a zvířátek na Vaší párty může nabídnout docela slušnou zábavu. Anebo že by jste právě z modelování udělali soutěž?

Pokud děláte oslavu narozenin, určitě Vás potěší široká nabídka narozeninových balónků. Do číslovky 10 je v nabídce mix barev, holčičí růžová a klučičí modrá. Vyšší číslovky jsou pouze v mixu barev.

Chcete si vyzkoušet svojí šikovnost? Tak to zkuste vybrat něco ze sekce Balónkové dekorace. Balónkový šašek bude mít určitě velký úspěch. Balónkovou dekoraci můžete doplnit Obřím balónem. Při průměru 90 cm bude jistě nepřehlédnutelný.

Možnost bohatého výběru nabízí i sekce Balónků s potiskem. Najdete zde narozeninové, svatební, valentýnské, pirátské a jiné motivy. Pokud se Vám nechce kupovat hélium, tak zkuste sekci Balonky s potiskem visící. Jsou vyrobeny právě na zavěšení na stuhu, takže jsou potištěny naopak. Motivy se budou průběžně doplňovat.

Samostatnou kapitolou jsou foliové balónky. V nabídce najdete jednobarevné kruhy, hvězdy i srdíčka.

Pro děti jsou v nabídce stovky druhů fóliových balónků s potiskem. Zvonilka, Medvídek Pú, Princess atd. Opravdu je z čeho vybírat. Popřípadě si můžete vyzkoušet Zpívající fóliové balónky anebo chodící fóliové balónky. Popřípadě vyzkoušet velké foliové číslovky - mají 77 cm,takže jsou opravdu nepřehlédnutelné.

Dekoraci můžete doplnit výběrem ze široké nabídky balónků různých tvarů, motivů a potisků.

Pokud by Vám nestačily balónky, tak jsou v nabídce i další párty doplňky s motivem balónků. Najdete je u motivu Balónková párty.

Pokud potřebujete nafouknout balónky vzduchem - mrkněte do sekce Pumpy a příslušenství.

Pokud zvolíte nafukování héliem, musíte navštívit sekci Hélium.

 

Přejeme krásnou zábavu.

 

www.party-narozeniny.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz