První narozeniny vašeho chlapečka

Připravujete první narozeniny? Pár tipů pro Vaši oslavu najdete právě zde.

První narozeniny Vašeho chlapečka

Ještě máte v živé paměti Váš odjezd z porodnice s malým miminkem, a najednou se blíží první narozeniny. Nevíte jak na to?

Nedílnou součástí správné dětské oslavy je její dekorace. A to jste na správné adrese. V nabídce našeho e-shopu najdete kompletní sortiment pro dekoraci Vaší oslavy prvních narozenin.

Jelikož slavíme pouze rok, náš malý oslavenec patrně ještě nemá své vyvolené postavičky, které by rád viděl kolem sebe. Takže můžeme zvolit neutrální modrý motiv.

Určitě začneme tím nejlevnějším produktem - balonky. Můžeme použít pouze jednoduché jednobarevné balonky v klučičí barvě - např. světlá modrá, střední modrá a tmavší modrá. Barevný mix těchto odstínů určitě Vaší oslavu krásně doplní. Ale oslava může být klidně i neutrální žlutá anebo zelená.  To je pouze otázkou Vašeho vkusu.

13689_balonky-svetlemodre-10-kusu

Na výrobu girland do prostoru můžeme použít řetězové balónky v modré a bílé kombinaci. Je to jednoduché a rychlé.

Připravili jsme pro Vás balónky s číslovkou. Můžou mít buď klasický potisk s číslovkou 1 anebo obrácený potisk. Ty s obráceným potiskem můžeme taky využít k výrobě balónkových girland.

9205-1_9205-balonek-modry-krasne-narozeniny-cislo-1-visici-5-ks-balonky-cz

Motiv prvních narozenin můžete zdůraznit velkou jedničkou - jde o fóliový balónek s výškou 86 cm. Nepřehlédnutelná jednička krásně doplní motiv prvních narozenin.

973-2_973-amscan-balonek-foliovy-narozeniny-cislo-1-stribrny-86-cm

Pomalu se dostáváme k dortu a dortovým svíčkám. Pokud jste zastáncem tradiční dortové svíčky, tak můžeme nabídnout přímo číslovku jedna s růžovým motivem v sekci Dortové svíčky.

Anebo můžete zvolit dortovou fontánu s motivem 1. narozeniny.

 8710-3_8710-dortova-fontana-cislo-1-modra-pyrogiochi

 

Pokud připravujete oslavu prvních narozenin, nemusíte dlouze brouzdat v nabídce našeho e-shopu a hledat vhodné produkty. Stačí zvolit vyhledávání produktů podle motivu a zvolit motiv 1. narozeniny klučičí.  Pod tímto motivem najdete vše, co budete potřebovat.

Přejeme krásnou zábavu a Vašemu chlapečkovi vše nejlepší :)

 

Party-Narozeniny

 

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz