Maturitní ples a jeho dekorace

Připravujete se na maturitní ples? Tak mrkněte na tento článek, snad Vám v přípravách na dekoraci plesu pomůže.

Autor Balónky.cz - centrum IBC 

¨

Maturitní ples

Maturitní ples a jeho dekorace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Důležitá slavnostní chvíle pro každého maturanta. To je maturitní ples. Nikdo z nás na něj nezapomněl a mnohdy si vybavujeme i ty nejmenší detaily. Předchází mu dlouhodobé přípravy. Nejenom individuální - jaké šaty, jaký účes a koho pozvat... Ale i kolektivní. Vybrat správné prostory, připravit program, zajistit účinkující.. a to nejdůležitější. Připravit slavnostní dekoraci maturitního plesu.

Proč nejdůležitější? Protože ani sebelepší program nenapraví nepěkný dojem ze sálu. Každá maturitní třída tak trochu zápasí s finančním limitem. Ale právě slavnostní dekorace vůbec nemusí stát moc peněz. Nevěříte? Pojďte si to vyzkoušet.

Začneme s nejlevnější a nejefektnější výzdobou, a to s balónky. Zkuste si projít nabídku sekce Balónky barevné. Pro dekoraci balónků vyberte alespoň dvě barvy. Nebojte se, rozhodování Vám ulehčíme. Připravili jsme pro Vás konfigurátory, na kterých si můžete vyzkoušet různé barevné kombinace. Fantazii se meze nekladou.

Balónky můžete mít s maturitním potiskem - více informací najdete na webové prezentaci Balonky-s-potiskem.cz v sekci Maturitní balónky.

Pokud by jste chtěli ještě hezčí balónkovou dekoraci, určitě vyzkoušejte Metalické balónky. Jsou větší a mají metalízovaný povrch. Takže Vaší dekoraci dodají ještě větší eleganci.

Řetězové balónky

Při dekoraci Vám můžou pomoct Řetězové balónky. Jejich použití je velice snadné. Jednoduše balónky nafouknete a navazujete jeden na druhý. Balónky mají totiž na své vrchní části kousek latexu, takže Vám umožní jednoduché navazování a tím se vytvoří balónkové řetězy. Řetězy umístíte v prostoru pod stropem a dekorace je hotová.

Na nafukování Vám můžeme zapůjčit vzduchový elektrický kompresor anebo hélium. Hélium je samozřejmě výrazně dražší alternativa. Pokud ho použijete, musíte si uvědomit, že balonky nafouknuté héliem létají cca 10 hodin. Tak je musíte připravit opravdu těsně před plesem.

Závěsné dekorace

Na stropy můžete ještě umístit další Závěsné dekorace. Pokud potřebujete spustit ze stropu, můžete použít naše barevné stuhy, aby Vám dekoraci nehyzdil nějaký nepěkný provázek. 

Balónkovou dekoraci můžete osvěžit pomocí foliových balónků. Jsou v nabídce v různých barvách a ve tvaru hvězdy, kruhu anebo srdíčka.

Foliový balónek kruhu

Důležité je zvolit motiv plesu. Nabízí se hodně motivů - například Pirátský ples anebo Havajský ples. Pokud Vám schází nápady, zkuste se podívat na naše třídění produktů dle motivů. Možná Vás některý motiv osloví.

Pro dekoraci stolů doporučujeme konfety. Stačí pár kousků na každý stůl a hned bude atmosféra slavnostnější. Ve stejné sekci najdete i serpentýny. Ty můžete házet do tančícího davu anebo je použít na přípravu dekorace (ozdobit balónkové trsy, spustit ze stropu - možností je více).

Serpentýny metalické

V průběhu slavnostního programu můžete použít vystřelovací konfety. Nabízíme bezpočet barevu a tvarů, takže není problém vybrat například žluté kroužky anebo červené čtverečky. Uvidíte, že budou mít úspěch.

Vystřelovací konfety červené

Maturiťák můžete uzavřít slavnostním ohňostrojem. Můžete napojit na sebe několik kompatních ohňostrojů a dosáhnout tak skvělého efektu.

Přejeme Vám nádherný zážitek a krásné vzpomínky na ten Váš maturitní ples.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici.

 

Balónky s.r.o.

HOT LINE 777 000 019

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz