Všechny produkty jsou skladem. Vyřízené objednávky odesíláme do 24 hodin.

Vystřelovací konfety a jejich použití

Bojíte se novinek? Možná jo. A tak se možná dodnes bojíte vystřelovacích konfet. Snad se nám povede představit Vám jejich různé druhy a přiblížit Vám použití této novinky.

Kompletní nabídku vystřelovacích konfet najdete na odkazu Vystřelovací konfety

Objevily se před pár lety a hned si získaly své fanoušky :) Vystřelovací konfety. Dnes je potkáte snad na každém plesu, ale i na rodinných oslavách. Když dorazily na trh, byly to jenom cáry papírů v různobarevném mixu. Dodnes máme i tento "obyčejný druh" v nabídce.

Ale postupem času výrobci dovedli i tento produkt k naprosté dokonalosti. Dnes máme nejširší nabídku vystřelovacích konfet na českém trhu. Chcete svůj ples ladit do červené barvy a namixované vystřelovací konfety by se Vám do této představy nehodily? Není problém. Máme v nabídce konfety dle barev. Takže pokud chcete pouze červené, jak je libo.

2929-1_2929-partydeco-vystrelovaci-konfety-60-cm-penize-500-eur

Ale nebude to tak jednoduché. Trochu Vám ještě zamotáme hlavu a necháme Vás vybírat tvar vystřelovacích konfet. Líbí se Vám kruhy, proužky anebo dlouhé tenké pruhy? No to jsou vlastně již vystřelovací serpentýny :) Těžko vybrat.

Ale to není vše. Blíží se Valentýn? Není problém. Můžete si pro svojí valentýnskou párty vybrat vystřelovací konfety ve tvaru červeného srdce :)

pa482037

Nestačí? Tak jo, jdeme dál. Svatební vystřelovací konfety. Tak to je kapitola sama o sobě. Chcete obyčejnou decentní klasiku? Tak to si asi vyberete krásné jednoduché bílé vystřelovací konfety.

19230_svatebni-vystrelovaci-konfety

Pořád to není vše. Jste romantická duše? Tak to Vás rozhodně potěší bohatá nabídka barevných okvětních listků růže. Bílá, růžová, červená, světlá modrá - dokonce zlatá i stříbrná. To srdce rozmantické nevěsty určitě zaplesá :)

2947-1_2947-partydeco-vystrelovaci-konfety-bile-kvety-40-cm

 

Přejeme příjemnou zábavu :) 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz