Vystřelovací konfety a jejich použití

Bojíte se novinek? Možná jo. A tak se možná dodnes bojíte vystřelovacích konfet. Snad se nám povede představit Vám jejich různé druhy a přiblížit Vám použití této novinky.

Autor Balónky s.r.o. 

Kompletní nabídku vystřelovacích konfet najdete na odkazu Vystřelovací konfety

Objevily se před pár lety a hned si získaly své fanoušky :) Vystřelovací konfety. Dnes je potkáte snad na každém plesu, ale i na rodinných oslavách. Když dorazily na trh, byly to jenom cáry papírů v různobarevném mixu. Dodnes máme i tento "obyčejný druh" v nabídce.

Ale postupem času výrobci dovedli i tento produkt k naprosté dokonalosti. Dnes máme nejširší nabídku vystřelovacích konfet na českém trhu. Chcete svůj ples ladit do červené barvy a namixované vystřelovací konfety by se Vám do této představy nehodily? Není problém. Máme v nabídce konfety dle barev. Takže pokud chcete pouze červené, jak je libo.

Vystřelovací konfety červené

Ale nebude to tak jednoduché. Trochu Vám ještě zamotáme hlavu a necháme Vás vybírat tvar vystřelovacích konfet. Líbí se Vám kruhy, proužky anebo dlouhé tenké pruhy? No to jsou vlastně již vystřelovací serpentýny :) Těžko vybrat.

Ale to není vše. Blíží se Valentýn? Není problém. Můžete si pro svojí valentýnskou párty vybrat vystřelovací konfety ve tvaru červeného srdce :)

Vystřelovací konfety srdíčka

Nestačí? Tak jo, jdeme dál. Svatební vystřelovací konfety. Tak to je kapitola sama o sobě. Chcete obyčejnou decentní klasiku? Tak to si asi vyberete krásné jednoduché bílé vystřelovací konfety.

Svatební vystřelovací konfety

Pořád to není vše. Jste romantická duše? Tak to Vás rozhodně potěší bohatá nabídka barevných okvětních listků růže. Bílá, růžová, červená, světlá modrá - dokonce zlatá i stříbrná. To srdce rozmantické nevěsty určitě zaplesá :)

Vystřelovací konfety květy růže

Pokud to vše přece jenom nenaplnilo představy některé z budoucích nevěst, máme tady ohromné finále - vystřelovací konfety ve tvaru květu. Takže plní dvojí funkci - dekoraci i vystřelovací konfety.

Vystřelovací konfety svatební

Na nikoho jsme nezapomněli - máme nabídku vystřelovacích konfet i pro ty nejmenší. Po vystřelení vyletí konfety s obrázkem oblíbených motivů. Medvídek Pú, Princess atd. Dokonce to vše v zajímavém balení ve tvaru šampusové láhve. Ta by mohla malého oslavence opravdu potěšit :)

Vystřelovací konfety CIN CIN

A máme dva druhy. Buď klasické velké tuby vystřelovacích konfety anebo malé CIN CIN. 

A teď pár slov k používání vystřelovacích konfet. Začneme u malých CIN CIN. Mají na jedné straně provázek. Stačí za ten provázek zatáhnout a konfeta vystřelí. Nikdy nemíříme konfetou na jinou osobu.

Vystřelovací konfety CIN CIN

Klasické vystřelovací konfety ve velké tubě mají na spodní části nakreslené šipky. Stačí pootočit touto spodní částí ve směru šipek a vystřelovací konfeta vystřelí. Pozor! Platí to stejné co u malých konfet. Nikdy nemiřte na jinou osobu.

Obecně platí, že čím delší jsou konfety, tím je větší tlak, kterým konfety vystřelují do prostoru. Takže pokud chcete co nejdelší dostřel, tak vybírejte nejdelší konfety.

Na konkrétní ukázky použití se můžete podívat na naší videoprezentaci na  youtube

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz